2017 en iyi android telefonlar

2017 en iyi Android telefonlar

Yeni bir telefon almanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız kendinize birkaç kriter belirlemelisiniz. Piyasadaki en iyi telefonumu istiyorsunuz ? Sadece fotoğrafa mı yoğunlaşmak istiyorsunuz ? Pil ömrü diğer tüm özelliklerden önemli mi ? Veya sadece ucuz bir cihaz mı istiyorsunuz ? Bu makalemizde sizlere 2017 en iyi Android telefonlar konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

 

En iyi Cihaz : Samsung Galaxy S8 ve S8+

Samsung Galaxy S8 ve S8+ için şu an piyasada bulunan en iyi Android akıllı telefonlar diyebiliriz. Bu iki cihaz da aralarında seçim yapamayacak kadar iyiler. Her ikisi de en etkileyici teknik özelliklere ve bir Android telefonun şu anda sunabileceği en iyi deneyime sahipler. (Orijinal tasarım, microSD kart yuvası, su ve toz direnci, parlak ekran …). Her iki cihaz da oldukça benzer. Tek fark S8+ biraz daha büyük ekrana ve daha güçlü bir pile sahip.
Fiyat : 3499 TL , 3899 TL

 

 

 

 

Fiyatına göre en iyi cihaz : OnePlus 3T

 

Ülkemizde henüz distribütör garantisi ile satılmaya başlanmasa da OnePlus 3T için en iyi fiyata sahip üst düzey akıllı telefon diyebiliriz . Birçok kişi en havalı tasarımı, en etkileyici kamerayı, bazıları da hız kralına sahip olmak ister. Bizi en çok etkileyen OnePlus 3T’nin performansı diyebiliriz. Bu cihaz Snapdragon 821 işlemci ve 6 GB RAM ile 2017’nin en iyi cihazlarından birisi olarak dikkat çekiyor. 2016 yılının amiral gemisi OnePlus 3’ünde üzerinde özelliklere sahip. Piyasadaki en hızlı Android akıllı telefonlarından birisi diyebiliriz OnePlus 3T için.

Fiyat : 1999 TL ( Paralel İthalat)

 

 

 

 En iyi Pil Ömrü : Huawei Mate 9

En iyi pile sahip telefon Huawei Mate 9 diyebiliriz. Diğer cihazlara da ilham kaynağı olması gereken bir pil ömrü var bu cihazın. Mate 9 sahibi bir kişi 48 saat şarj etmeden vakit geçirebilir. Daha da önemlisi Huawei firması kaynak yönetimini optimize edebilmek için uygulamaların pil tüketimini kontrol algılayacak bir sistem geliştirdi. Tasarım geleneksel ancak modern ve çekici diyebiliriz. Mate 9’un yakında Nougat güncellemesine kavuşması bekleniyor.

Fiyat : 2499 TL (Paralel İthalat )

 

 

 

 

 

En iyi fotoğraf çeken cihaz : Google Pixel  ve Pixel XL

Google firması yeni cihazları Pixel ve Pixel XL modellerini açıkladıktan sonra bu iki cihaz en iyi Android telefonlar arasında yerini aldı. Bu iki cihaz diğer rakiplerinden fotoğraf konusunda da bir adım önde diyebiliriz. Fotoğrafa çok önem veren kullanıcılar için oldukça cazip bir seçim Google’ın yeni akıllı telefonları. Google yazılım ve donanım arasında mükemmel bir denge yakalamış durumda. Pixel cihazlarının çarpıcı bir tasarımı yok ancak bu cihazlar saf android kullanmak isteyenler için en iyi seçim.

Fiyat : 2999TL ve 3199 TL

 

 

 

 

2000 TL civarı en iyi cihaz : Samsung Galaxy S7

2000 TL civarında bir bütçeniz varsa ve harika bir telefon arıyorsanız Samsung Galaxy S7 kesinlikle doğru seçim . Samsung Galaxy S7 bir yaşındayken bile mükemmel bir telefon. Artık Galaxy S8 piyasaya çıktı ve S7’nin fiyatları düşmeye başladı.  Bu cihaz daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir değere satılmaya başlandı. Performans, fotoğraf kalitesi ve tasarım bakımından da çok başarılı cihazlar S7 ve S7 Edge ile fotoğraf kalitesi harika. Ayrıca su ve toz direncine sahipler.

Fiyat : 2299 TL

 

 

 

En iyi kompakt telefon : Samsung A3 (2017)

2017 en iyi android telefonlar

Günümüzde akıllı telefonlar her geçen gün boyut olarak büyümeye başlasa da kimi kullanıcıların bu durum hiç dikkatini çekmiyor.  Küçük boyutlu ve oldukça performanslı çalışan cihaz pek fazla üretilmiyor. Şu an durum maalesef böyle. Bununla birlikte, Galaxy A3 (2017), “küçük” ekranlara olan talebi karşılayan ilginç bir akıllı telefon. Telefona özet olarak Galaxy S7 cihazının minyatürü diyebiliriz. Galaxy A3 (2017) üst düzey bir cihaz değil ama bu sınıfa oldukça yakın.

Fiyat : 1299 TL

 

 

 

 

 

2017 en iyi Android telefonlar ve fiyatları
2017 en iyi Android cihazlar
2017 en iyi akıllı telefonlar
Fiyat performans telefon

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top