2017 En iyi tabletler

2017 En iyi tabletler

2017 en iyi tabletler e bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Apple iPad Air 2

iPad Air 2 artık yeni bir tablet olarak görülmeyebilir ancak hala satın alabileceğiniz en iyi tabletlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Tabiki iPad Pro modelleri Air modellerine göre daha hızlı ve daha fazla özellik taşıyor ancak iPad Air 2 fiyat performansın en iyisi diyebiliriz.

Fiyat : 1599 TL

 

 

 

Samsung Galaxy Tab S3

Samsung Galaxy Tab S3 şüphesiz son yıllar içinde piyasaya çıkmış en iyi Android tablettir diyebiliriz. Google’ın yazılımını çalıştıran bu üst düzey tablet iPad Pro’nun en kuvvetli rakibi konumunda. Android platformunda en üst düzey cihaz arıyorsanız o zaman tercihinizi rahatlıkla Tab S3’den yana yapabilirsiniz. Ancak bu tablette de bazı olumsuzluklar yok değil. Fiyat olarak diğer tabletlerin bir adım ötesinde olması bu üst düzey tablet için en büyük handikap diyebiliriz.

Fiyat : 2499 TL

 

 

Apple iPad Pro 9.7


Hiç şüphe yok ki iPad Pro 9.7 Apple’ın şimdiye kadarki ürettiği en iyi tablettir. Apple bu en yeni ve en kuvvetli tableti: çok daha iyi kamera ve bir tablette gördüğümüz en iyi ekranlardan biriyle adından fazlasıyla söz ettiriyor. iPad Pro 9.7  iş ve oyun dünyası arasındaki dengeyi de mükemmel bir şekilde  sağlıyor. Ancak o da en büyük rakibi Tab S3 gibi çok yüksek fiyatlara sahip. Fiyat konusunda cömert davranabilirseniz iPad Pro sizin için en iyi seçim olacaktır.

Fiyat : 2599 TL

 

 

Samsung Galaxy Tab S2 8


Bu tablet iPad mini 4’ü satın almayı düşünüyorsanız düşünmeye değer bir tabletlerden birisi olarak göze çarpıyor.  Samsung Galaxy Tab S2 tasarım ve güç söz konusu olduğunda Apple’ın mini tabletini andırır niteliklere sahip. İnanılmaz derecede ince ve hafif bir tablet. Küçük ekran ve Android kullanmayı tercih ederseniz mutlaka Tab S2 8’e göz atmalısınız.

Fiyat : 1499 TL

 

 

 

iPad mini 4


iPad mini 4’ten çok daha ucuz tabletler var (daha ucuz iPad’ler de mevcut) ancak iPad mini 4’ü satın almaya gücünüz yetiyorsa hayal kırıklığına uğramayacağınızdan emin olabilirsiniz. Mükemmel bir ekrana sahip olan bu tablet kendisinden daha güçlü olan iPad Air 2 ile yarışamayacak olmasına rağmen küçük ekran kullanmayı seven kullanıcılar için doğru bir tercih olacaktır. Arka kamerası oldukça iyi ve çok daha ucuz tabletlerden büyük bir adım önde. Pil ömrüde kullanıcılarını üzmeyecek seviyede.

Fiyat : 1599 TL

 

 

Xiaomi Mi Pad 3


Mobil cihaz pazarında payını her geçen gün büyüten Xiaomi firması tabletlerde de isminden fazlasıyla söz ettirmeye başladı. Mi Pad 3 önceki modelinden önemli ölçüde farklı olmayıp daha pahalı olmasına rağmen tercih edilebilir bir tablet. Başarılı bir kompakt cihaz olarak tanımlayacağımız bu tablete ülkemizde şimdilik ithalatçı firmalar aracılığıyla ulaşabilmemiz de cihazın dezavantajlarından birisi.

Fiyat : 999 TL

 

 

 

Microsoft Surface Pro 4

2017 En iyi tabletler
Surface Pro 4 tablette beğenecek çok şey var. Tasarım Microsoft’un daha önceki tabletlerine göre çok daha ince ve daha hafif. Ekran harika, pil konusunda gerçekten çok iyiler. Bununla birlikte tasarım diğer  tabletlere göre biraz garip olsa da dizüstü bilgisayar kullananlar için alışması kolay olacaktır. İllaki Windows işletim sistemi olsun diyen kullanıcılar için en iyi tercih bu tablet. Ancak bu tabletin fiyatı tableti tercih etmenize engel olabilecek seviyede.
Fiyat : 3999 TL

 

 

 

2017 En iyi tablet modelleri ve fiyatları

2018 En iyi tablet modelleri ve fiyatları

2017 en başarılı tabletler

2017 en iyi tabletler

Fiyat performans tabletleri

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top