2018 Best Nine Nasıl Yapılır

2018 Best Nine Nasıl Yapılır

2018 Best Nine Nasıl Yapılır 

İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen Best Nine uygulaması o yıl oldukça ses getirmişti. 2016 ve 2017 yılında da aynı başarıyı devam ettirdikten sonra 2018 yılında adından söz ettirmeye başladı. Bu makalemizde bizde Best Nine uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz. 2018 Best Nine Nasıl Yapılır konumuz bu olacak.

Best Nine Nedir 

Yıl içerisinde İnstagram üzerinden paylaştığınız tüm fotoğraflarınız arasından en beğenilen dokuz adet fotoğrafı bir afotoğraf haline getiren bir uygulamadır. İlk olarak 2015 yılında yayınlanmıştır. Her yıl düzenli olarak alan kendisini (alan adını) yenilemeye devam etmektedir. İnstagram’ı aktif olarak kullanan birisiyseniz “2017 en iyi fotoğraflar” diye paylaşımları görmeye başlamışsınızdır.

Best Nine Nasıl Yapılır

Aslına bakacak olursak uygulamanın en çekici yanıcı oldukça basit bir arayüze sahip olması diyebiliriz. 2018 Best Nine paylaşımı yapabilmek için :

*Tüm bu işlemleri yapmanız için hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız gizlidir diye uyarı verip uygulama çalışmamaktadır.

*Profiliniz kapalıysa geçici olarak herkese açarak ardından tekrar kapatmanızı öneririz.

2018bestnine.com adresine giriniz. (2018 alan adı henüz aktif olmamıştır. Bu nedenle 2017 linki verilmiştir)

-Karşınıza basit bir search (arama) ekranı gelecektir.

-Buraya Instagram ID’nizi giriniz. (İsim soyisim girerseniz kabul etmeyecektir. Tam olarak kullanıcı isminizi girmeniz gerekmektedir. Instagram uygulamasının Profil kısmından ID’nize ulaşabilirsiniz)

-GET butonuna tıklayınız.

-“Now generating” yazarken işlem bitene kadar bekleyiniz.

-Karşınıza 2018 yılında en çok beğenilen dokuz adet fotoğraf kolaj halinde gelecektir.

-İşlem bu kadardır.

Karşınıza çıkan sayfada fotoğrafa tıklarsanız yeni bir sayfada açılacaktır. Bu kısımdan fotoğrafı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Beğeni sayılarının fotoğrafınızda görünmesini istemiyorsanız ; Fotoğrafın altındaki “Photo Only Version’a” tıklayınız.

Çıkan fotoğrafı İnstagram üzerinden paylaşım yapmak isterseniz : alt kısımdan #2018bestnine linkine tıklamanız ;

Çıkan fotoğrafı Facebook üzerinden paylaşım yapmak isterseniz : yine alt kısımdan Facebook logolu Share linkine tıklamanız ;

Çıkan fotoğrafı Twitter üzerinden paylaşım yapmak isterseniz : alt kısımdan Twitter logolu Share linkine tıklamanız gerekmektedir.

www.telefonformat.com

2018 Best Nine Nasıl Yapılır 

2017 Best Nine Nasıl Yapılır 

Best Nine Nedir

İnstragram En Beğenilen Fotoğrafları Paylaşma

İnstagram kolaj

2017 Best Nine

Bir cevap yazın

Top