2018 en iyi akıllı saat modelleri

2018 en iyi akıllı saat

2018 en iyi akıllı saat modelleri

Akıllı saat almanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız ve bütçe konusunda cömert iseniz bu makalemiz tam sizlere göre.  Bu yazımızda 2018 en iyi akilli saat modelleri ne göz atacağız. Öncelikle akıllı saat almadan önce kendinize birkaç soru yöneltmelisiniz. Tasarım sizce en önemli özellik mi ? Pil ömrü diğer tüm özelliklerden önemli mi ?  Veya fiyatı çok uygun kuvvetli bir cihaz mı istiyorsunuz ? Önceliğiniz spor yaparken kullanmak mı ? gibi sorularına kendinize sorabilirsiniz.

Paylaşacağımız akıllı saatler şu anda satıştadır. Yeni saatler eklendikçe liste güncellenecektir.

Apple Watch 3

Dünyanın en iyi akıllı saati hangisidir veya satın alınabilecek en iyi akıllı saat hangi modeldir diye soracak olursanız bizim cevabımız Apple Watch 3 olacaktır. Watch Series 2 ile en iyi saat tahtını elinde bulunduran Apple, Watch 3 modeli ile liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Aslına bakacak olursak Apple Watch 2 ile 3 arasında çok fazla fark yokmuş gibi gözüküyor. İlk baktığınızda tek farkın çerçevede olduğunu düşünebilirsiniz. Ama tek farkın çerçeve olmadığını Watch 3’ün hız olarakta büyük bir fark yarattığını söylemek isteriz.

Watch 3 LTE modelinin de ayrı olarak satılmasına rağmen bu modelin şimdilik çok yararlı olmadığını hatırlatmakta fayda var. LTE kullanmak hem daha pahalıya mal oluyor ve hem de bataryayı çok daha hızlı bitiriyor.

Sevdiğimiz, daha ucuz olan Apple Watch 2’nin tüm özelliklerini sunan ve bunlara ilaveten daha uzun pil ömrü, daha hızlı çalışma gösteren Watch 3 şu anda alınabilecek en iyisi.Apple Watch 3 ayrıca suya dayanıklı bir cihaz. Watch 3 yanınızdayken yüzebilirsiniz ya da yağmurda ıslak koştuğunuzda hiç endişe etmezsiniz.

Artıları : Çok parlak bir ekrana sahip olması. (Spor yaparken bile tüm değerleri rahatlıkla okuyabilirsiniz). Performans ve hız olarak çok başarılı olması.

Eksileri :Çok yüksek fiyatlara satılıyor olması. (Özellikle LTE olan modeli. LTE için gereksiz bir masraf)

Samsung Gear S3

Samsung’un en son modeli Gear S3, Apple Watch 3’ün en büyük rakibi olarak ön plana çıkıyor. Samsung Gear S3 özgün uygulamaların eksik olmasına rağmen 2018 en iyi akıllı saat modellerinden birisidir.

Samsung Gear S2’in kolay kullanım kolaylığını ve Super AMOLED ekranı S3’te de karşımıza çıkıyor. S3 modelinde bunlara ek olarak GPS teknolojisi ve daha iyi bir performans sizleri bekliyor. Görünüm olarak bir eski versiyonundan daha başarılı olduğunu hatırlatmak isteriz. Gear S3’te dikkat çeken diğer bir özellik ise çok uzun pil ömrüne sahip olması. Pil konusunda en başarılı akıllı saat Gear S3 ve şarj olmadan 3 güne kadar dayanabiliyor. Son olarak Samsung Gear S3’ü IOS uyumlu hale getirdi. Iphone marka telefon kullanıyorsanız ve bütçeniz Watch 3 için uygun değilse Gear S3 modeline muhakkak göz atmalısınız.

Artıları: Çok başarılı arayüze sahip olması. Harika etkinlik izleme ekranı. Hız ve performans olarak Android için en iyi seçim .

Eksileri:  Bilekte oldukça büyük duruyor.

LG Watch Style

En ince Android saati ile tanışmaya hazır mısınız. LG Watch Style bu saatin tasarımında, üretiminde Google ile birlikte çalıştı ve Android’in en başarılı saat modellerinden birisi ortaya çıktı. Özellikle tasarıma çok önem veriyorsanız mutlaka Style modeline göz atmalısınız.

LG Watch Style performans konusunda rakiplerinin bir adım gerisinde kalıyor. Pil ömrünün de yeterli seviyede değil. Fiyat performans tasarım olarak bakacak olursak Style gerçekten başarılı bir model. Ülkemizde çok pahalı fiyatlara satılsa da geçtiğimiz ayki indirimden sonra yurtdışında 200$ gibi bir fiyata satılmaya başlandı. Ülkemizde de bu fiyatlara satılırsa rakiplerinden sıyrılabilecek kalitede bir saat modeli. Bileğinize tam uygun, ince, gösterişli bir tasarıma sahip saat alacaksanız LG Style tam size göre.

Artıları : Telefona gerek kalmadan data hattınızı kullanabilmeniz ve arama yapabilmeniz. Tasarım olarak fazlasıyla dikkat çekmesi.

Eksileri : Pil ömrü, hız, performans olarak iki güçlü rakibinden de geride kalıyor.

2018 en iyi akıllı saat modelleri 

2018 en iyi akıllı saatler 

2018 en çok satan akıllı saatler

En başarılı tasarım akıllı saat

En iyi Android saat hangisidir

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top