2018 en iyi antivirüs programları

2018 en iyi antivirüs programları

2018 en iyi antivirüs programları

Bu yazımızda 2018 en iyi antivirüs programları na bir göz atacağız. Yapılan virüs bulma testlerinde 2018 yılının en başarılı ücretsiz antivirüs programları Avast Free Antivirus ve AVG Free AntiVirus olarak dikkat çekiyor. Her iki programda bağımsız laboratuvarlarda yapılan testlerden çok iyi puanlar aldılar ve diğer antivirüs programlarından bir adım öndeler diyebiliriz. Ücretli antivirüs programları ücretsizlere nazaran doğal olarak daha iyi bir koruma sağlasa da temel bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz programlarda yeterli olmaktadır. Bilgisayarınızın güvenliği için çok küçükte olsa bütçeniz varsa biz yinede bu programların lisanslı ve full versiyonlarını almanızı öneririz. Aşağıda paylaştığımız ücretsiz antivirüs programlarından birkaçını deneyip sonuçları bizle paylaşabilirsiniz.

Avast Free Antivirus 2018

Muhteşem bir ücretsiz antivirüs programı arıyorsanız Avast Free 2018 versiyonunu mutlaka denemelisiniz.  Bu yeni versiyon eski sürümlerden çok daha geniş kapsamlı bonus özellikleri bir araya getiriyor ve sizlere sunuyor.

BURAYA tıklayarak en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

AVG Antivirus Free 2018

AVG Free 2018 programı, ücretsiz bir virüs koruma programında ne olması gerekiyorsa hepsini kapsıyor. 2018 versiyonu yeni bir görünüm ve yeni bir teknolojiye sahip. Eski sürümlerine nazaran çok daha kapsamlı bir virüs tarama tekniği kullanıyor.

BURAYA tıklayarak en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Bitdefender Antivirus Free Edition 2018

Bitdefender Antivirus Free Edition ücretli Bitdefender Antivirus’da bulunan aynı antivirüs teknolojisini kullanıyor. Bu konudan dolayı çok büyük bir avantaj sağlasada pek çok faydalı özelliği free sürümünde kullanıcılara sunmuyor.

BURAYA tıklayarak en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

2018 en iyi antivirüs programları Bölüm 

Check Point ZoneAlarm Free Antivirus+ 2018

ZoneAlarm Free Antivirus 2018 antivirüs programı, ödüllü Kaspersky antivirüs koruması ile birinci sınıf bir güvenlik duvarını birleştiriyor. Çok detaylı bir koruma programı istemiyorsanız bu ücretsiz program iyi bir seçim olabilir.

BURAYA tıklayarak en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Avira Antivirus 2018

Ücretsiz Avira Antivirus programı bağımsız virüs tarama testlerinde mükemmel derecelendirmeler elde etmişti. Ancak testlerde rakiplerine nazaran oldukça yavaş çalışıyordu. Diğer dezavantajı ise tarayıcı olarak yalnızca Chrome ve Firefox ile entegre çalışıyor.

BURAYA tıklayarak en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Panda Free Antivirus 2018

USB bellekleri tarama konusunda en başarılı antivirüs programı olarak Panda Free 2018 ön plana çıkıyor. Diğer avantajı da kullanıcı ara biriminin oldukça sade olması diyebiliriz. Ancak bağımsız tarama testlerinde oldukça düşük puanlara sahip.

BURAYA tıklayarak en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

www.telefonformat.com

en iyi ücretsiz antivirüs programları 2018 
en iyi virüs koruma programları 2018
2018 en iyi antivirüs programı
bilgisayarıma virüs girdi ne yapabilirim 
bilgisayarım açılmıyor

Bir cevap yazın

Top