2018 en iyi tabletler

2018 en iyi tabletler

2018 en iyi tabletler

2018 en iyi tabletler hangileri diye merak ediyorsanız bu yazımız tam sizlere göre. Ancak tablet almadan kendinize birkaç soru yöneltmelisiniz. Öncelik olarak kullanacağınız işletim sistemi en önemli kriteriniz olmalı. Ardından ekran büyüklük oranında karara varmalısınız. Hazırsanız 2018 en iyi tablet modellerine başlayabiliriz.

Ipad Pro (10.5 inç 2017)

Apple’ın 2017 yılında çıkardığı 10.5 inç’lik iPad önceki modellerine nazaran çok daha iyi fotoğraf ve video’lar çekiyor. Ayrıca bu modelinde çizim teknolojisini oldukça geliştirmiş durumda. IOS 11 yayınlandıktan sonra gerçek gücünü ispat eden iPad Pro 2017 modeli en iyi tabletleri sıralamasında en üstte yer alıyor.

Artıları: Mükemmel bir ekrana sahip olması, yükseltilmiş depolama seçenekleri, daha hızlı işlemci, daha iyi kameralar ve daha kompakt boyutta büyük bir ekran. Daha hızlı yenileme oranı ile Apple Kalem tepkisi çok daha artmış durumda.

Eksileri: Tablet ile birlikte birçok aksesuar gelmiyor. İhtiyaç duyduğunuz aksesuarlar (Kurşun Kalem, klavye), maliyeti oldukça fazla arttırıyor.

Fiyat : 2999 TL

Microsoft Surface Pro (2017)

Yeni Surface modeli açık olmak gerekirse eski modeline göre gerek donanımsal gerekse yazılımsal olarak çokta fazla yenilik getirmiyor.Ancak ancak daha iyi pil ömrü sayesinde Windows hibrit bilgisayarların en üst standardı olmaya devam ediyor. Microsoft donanım konusunda bugüne kadar çok iyi izlenimler bırakmasa da Surface modelleri ile bu tabuları yıktı diyebiliriz.

Artıları: Surface Pro işlemci güncellemesinden dolayı daha iyi bir performans ve pil ömrü sağlıyor. Ayrıca Mükemmel omurgası bu modelinde daha da esnektir.

Eksileri: Minimal tasarım USB-C seçeneklerinin devre dışı bırakıyor. Surface Pen kalemi varsayılan olarak satılmıyor. Yeni klavye modelleri her zamankinden daha pahalıya satılıyor.

Fiyat : 4999 TL

Samsung Galaxy Tab S3

Samsung Galaxy Tab S3 için son yıllar içerisinde piyasaya çıkmış en iyi Android tablet diyebiliriz. Bu üst düzey tablet iPad Pro ve Surface Pro ile en kuvvetli cihazlar içerisinde yer alıyor. Samsung yeni Tab S3 modelinde S Pen ve HDR gibi özelliklerde mevcut.   Android platformunda en üst düzey cihaz arıyorsanız o zaman tercihinizi rahatlıkla Tab S3’den yana yapabilirsiniz.

Artıları: Samsung Galaxy Tab S3, yetenekli kalemi ile birlikte zarifçe tasarlanmış bir tablettir. Ekstra güvenlik ve tatmin edici derecede yüksek sesli hoparlörlerü sahip olması. Ayrıca çarpıcı bir AMOLED ekrana ve oldukça başarılı parmak izi sensörüne sahiptir. Son olarakta HDR’ye uyumlu ilk tablet olduğunu anımsatmak isteriz.

Eksileri: HDR içeriği henüz tam olarak oturmuş değil. Büyük oyunların yüklenmesi oldukça zaman alıyor. Klavye eklentisi çok pahalı.

Fiyat : 2999 TL

Samsung Galaxy Book (12 inç)

Samsung Galaxy Book modeli çizim yapmak için mükemmel bir tablet. Windows arayüzüne alışmış kullanıcılar için ülkemizde satılan en iyi tablet diyebiliriz. Bu model de Samsung kutu içerisine Klavye ve kalem de eklemiş durumda. Yalnız bu eklemelerinde fiyat politikası fazlasıyla yansıdığını hatırlatmak isteriz.

Artıları: Samsung Galaxy Book mükemmel bir ekrana, güçlü performans ve uzun pil ömrüne sahip bir tablet. 12 inçlik bir tablet için oldukça da kompakttır. Klavye ve kalemin de kutuda gelmesi büyük bir avantaj.

Eksileri: Uzun süre yoğun kullanım sonrasında sıcaklık değeri fazlasıyla artabiliyor. Sağlam bir yüzeye oturmazsa klavye de titreme olabiliyor.

Fiyat : 4499 TL

Yukarıda satılan tüm tabletler şu an satıştadır. Yeni modeller eklendikçe yazımızı güncellenecektir. Eğer bütçe sizin için önemli kriterlerden biriyse ; Fiyat performans tabletleri ile ilgili önümüzdeki günlerde yazımız yayınlanacaktır. Yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

2018 en iyi tabletler ve fiyatları

2018 en başarılı tabletler

Android ios Windows en kuvvetli tabletler

2018 en pahalı tabletler

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top