2018 En iyi telefon

2018 En iyi telefon

2018 en iyi telefon

Yeni bir telefon almak ve almak istediğiniz telefonun en iyisi olmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre.  Piyasadaki en iyi telefonumu istiyorsunuz ? Bu makalemizde sizlere 2018 en iyi telefon konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

2017 yılının son çeyreğinde satışa çıkan ve 2018 yılına damga vuracak olan telefon modellerinin en üstünde bizlere göre iPhone X yer alıyor.

iPhone X

Uzun bir aradan sonra iPhone kendisini tam olarak yeniledi. iPhone X veya iPhone 10 için bugüne kadar yapılmış en iyi akıllı telefon diyebiliriz. iPhone bu yeni modelinde çerveveli ekrandan ve parmak tanıma sisteminden tam olarak vazgeçti. Artık çerçevesiz ekran ve yüz tanıma teknolojisi (Face ID) bizleri bekliyor.

iPhone X: Muhteşem ve kusursuz büyük OLED ekrana sahip bir cihaz. Arka kamera ve ön kamera düşük ışıkta bile 8 Plus’dan daha iyi görüntüler çekiyor. (Açıkçası rakiplerinden de bir adım öne çıkıyor) Etkileyici portre selfie’leri çekmesi de telefonu fazlasıyla ön plana çıkarıyor. Face ID teknolojisinin çok iyi çalıştığını da hatırlatmak isteriz.

2018 yılının en iyi telefonu konusunda tercihimiz iPhone X’ten yana da olsa bu cihazda da küçük eksiklikler göze çarpıyor. Bunlardan ilki: Yeni arayüz ve ana ekran düğmesinin olmamasına alışmanız biraz zaman alabilir. Çoğu uygulamanın bu ekrana optimize edilmesi de zaman alacaktır. Diğer en önemli dezavantajı şüphesiz çok çok yüksek bir fiyata satılması.

*2018 en iyi telefon bize göre iPhone X’tir.

Fiyat : 6099 TL

Samsung Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 Android’teki krallık tahtını tekrar geri aldı. Galaxy Note 8 için bugüne kadar yapılmış en iyi Android telefon diyebiliriz. Samsung firması Galaxy Note 7 ile yaşanan pil faciasını Galaxy Note 8 ile tamamen unutturmaya niyetliydi ve bunu başararak ortaya kusursuz bir cihaz çıkardılar. Dünyanın en önde gelen akıllı telefon sitelerinde de Note 8’e verilebilecek en yüksek puanlar verildi.

Galaxy Note 8 çift kamera ve kalem teknolojisini çok iyi kullanması sebebiyle Samsung’un halihazırdaki mükemmel telefonları olan S8 ve S8 Plus’dan da bir adım önde. Büyük ekranlı ve çok güçlü bir telefon kullanmak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Samsung Galaxy Note 8 çoğu insanın ihtiyaç duyacağından fazlasını sunuyor.. Fiyat olarak bütçeniz 4000TL civarındaysa tercihinizi Note 8’den yana kullanabilirsiniz.

Bu cihazın eksileri: Kötü yerleştirilmiş parmak izi okuyucu Note 8’in en büyük dezavantajı diyebiliriz. Bu duruma uyum sağlamanız zaman alacaktır. Ayrıca portre modu’da rakibine nazaran daha kötü durumda.

*Android platformunda 2018 en iyi telefon tercihimiz Note 8’dir.

Fiyat : 4499 TL

2018 en iyi telefon
2018 en hızlı telefon
2018 en iyi telefonu
en iyi android telefonu
en iyi ios cihazı

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top