2018 En iyi Telefonlar Bölüm 2

 2018 En iyi Telefonlar Bölüm 2

Yeni bir telefon almanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız bu makalemiz tam sizlere göre.  Ancak telefon seçiminden önce kendinize birkaç kriter belirlemelisiniz. Piyasadaki en iyi telefonumu istiyorsunuz ? Sadece fotoğrafa mı yoğunlaşmak istiyorsunuz ? Pil ömrü diğer tüm özelliklerden önemli mi ? Veya daha ucuz çok kuvvetli bir cihaz mı istiyorsunuz ? Bu makalemizde sizlere 2018 en iyi telefonlar konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.  2018 En iyi Telefonlar Bölüm 2

Paylaşacağımız telefonların hepsi şu anda satıştadır. Yeni telefonlar eklendikçe liste güncellenecektir.

Samsung Galaxy S8

Hızı ve muhteşem eğimli ekranı nedeniyle birçok sitede Samsung Galaxy S8 2017 yılının en iyi telefonu seçildi. En güzel telefon hangisi diye soracak olursanız bizim tercihimizde Samsung Galaxy S8’den yana olacaktır.  Ancak bu cihazında rakipleri gibi küçükte olsa eksiklikleri bulunuyor.

Artıları:  En iyi görünen telefon, en iyi performans, müthiş pil ömrü, suya dayanıklılık ve kablosuz şarj gibi özellikleri ile bir adım öne çıkıyor. Harici bir saklama yuvası ile de daha fazla fotoğraf, video ve müzik tutabilirsiniz.

Eksileri: Acayip bir yere yerleştirilmiş parmak izi okuyucu daha uzun zamanda telefonun kilidinin açılmasını sağlıyor. Bu duruma alışmak gerçekten zaman alıyor.

Fiyat : 3699

iPhone 8

 2018 En iyi Telefonlar Bölüm 2Çerçevesiz telefon, yüz tanıma teknolojisini henüz kullanmak istemeyip hala klasik tasarımla ve çok hızlı bir telefonla yola devam etmek isterseniz iPhone 8 sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.
Artıları: Fantastik kamerası gelişmiş portre moduyla her zamankinden daha iyi fotoğraf deneyimi sunuyor. Kablosuz şarj teknolojisine de artık geçilmiş durumda. Son olarakta en düşük hafızanın 64GB ile başlıyor olması.
Eksileri: Artık tarihi sayılabilecek bir tasarıma sahip olması. iPhone X modelinden gerek tasarım gerek donanımsal özellik olarak geride kalması.

Fiyat : 3999 TL

 Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 Fiyat, performans, kalite olarak OnePlus 5 ile birlikte en üst sırada kendisine yer buluyor. Bu cihaz Premium kalitede malzeme kullanması ve en üst düzey donanımı ile iPhone 8 ve Galaxy S8 gibi efsaneler ile yarışabilecek seviyede. Çerçeveli telefon kullanmakta ısrar edenlerdenseniz bu cihaza mutlaka göz atmalısınız.
Artıları: En üst seviyede malzeme kullanması ve fiyat olarak rakiplerinden oldukça uygun olması en önemli artısı diyebiliriz.
Eksileri: Çift kamera iyi dursada ayarları henüz tam olarak oturmamış durumda. Telefonun arka kısmındaki cam harika ancak biraz kaygan diyebiliriz. Ülkemiz olarak artık Xiaomi’nin resmi olarak ülkemize giriş yapmasını bekliyoruz

Fiyat : 1999 TL

Yazının Devamı İçin Tıklayınız ( Sayfa 1 )

 

** Şimdilik önerebileceğimiz cihazlar bunlardır. Bizimle paylaşmak istedikleriniz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

2018 en iyi telefonlar
2018 fiyat performans telefonları
2018 en hızlı telefon
2017 en çok satan telefonlar
en iyi android telefonlar

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top