2018 Fiyat Performans Telefon Modelleri

2018 Fiyat Performans Telefon

2018 Fiyat Performans Telefon Modelleri

Yeni bir telefon almanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız ve yüksek bütçelere sahip değilseniz bu makalemiz tam sizlere göre.  Bu yazımızda 2018 fiyat performans telefon modellerine göz atacağız. Akıllı telefonu almadan önce kendinize birkaç soru yöneltmelisiniz. Sadece fotoğrafa mı yoğunlaşmak istiyorsunuz ? Pil ömrü diğer tüm özelliklerden önemli mi ? Veya fiyatı çok uygun kuvvetli bir cihaz mı istiyorsunuz ? .

Paylaşacağımız telefonların hepsi şu anda satıştadır. Yeni telefonlar eklendikçe liste güncellenecektir.

Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 Fiyat, performans, kalite olarak en üst sırada kendisine yer buluyor. Bu cihaz Premium kalitede malzeme kullanması ve en üst düzey donanımı ile iPhone 7 ve Galaxy S8 gibi efsaneler ile yarışabilecek seviyede. Bütçe olarak 2000TL limitlerine ulaşacak seviyede olabilirseniz bu cihaza mutlaka göz atmalısınız.

Artıları: En üst seviyede malzeme kullanması ve fiyat olarak rakiplerinden oldukça uygun olması en önemli artısı diyebiliriz. Hız performans fiyat konusunda çok başarılı.

Eksileri:Telefonun arka kısmındaki cam harika ancak biraz kaygan diyebiliriz. Ülkemiz olarak artık Xiaomi’nin resmi olarak ülkemize giriş yapmasını bekliyoruz

Fiyat : 1999 TL

Samsung Galaxy J5 2017

Samsung en iyi telefonlar konusunda sürekli zirvede olsa da fiyat performans telefon modelleri de üretmeyi ihmal etmiyor. Son birkaç yıldır üretilmeye başlanılan J- serisi orta seviyenin ülkemizde en çok satan serisi oldu. Galaxy J5’de fiyat performans konusunda en iyi tercihlerden birisi olarak göze çarpıyor. Samsung Galaxy J5’in 2017 modeli canavarca bir pil ömrüne sahip olmayabilir ama süper AMOLED ekranı (720p olsada ) fazlasıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Renkleri çok pürüzsüz gösteriyor ve rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

Bir önceki yılki J5 versiyonuna nazaran J5 2017 modelinde kamera performansı da fazlasıyla düzeltilmiş durumda. J5 2017 ile sosyal medyanızda çok kaliteli fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Performans konusuna da değinicek olursak beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 2017 modeli ile Samsung J5 serisine parmak okuyucu teknolojisini de getirmiş durumda. Bütçeniz 1500Tl civarındaysa J5 serisine muhakkak göz atmalısınız.

Artıları : Parlak ve çok canlı bir ekrana sahip olması. Kamera düzgün aydınlatılmış ortamlarda çok iyi işler çıkartıyor. Hız performans konusunda fazlasıyla tatmin ediyor. .

Eksileri : Malzeme kalitesi fiyatına göre iyi değil. Depolama alanı yetersiz.

Fiyat : 1499 TL

Lenovo P2

Lenovo’nun P2 geçtiğimiz yıl açıklanır açıklanmaz birçok kullanıcının dikkatini fazlasıyla çekmeyi başarmıştı. Lenovo bu en yeni modelinde özellikle pil gücüne odaklandı ve şimdiye kadar üretilmiş en iyi pil ömrüne sahip akıllı telefon olmayı başardı. Tek bir şarjla neredeyse 30 saat kullanım süresini aşarak Moto Z Play’i geride bırakmayı başarmıştı. Lenovo P2 fiyat performans oranı oldukça yüksek bir telefon..

Lenovo P2’nin övülecek yanı sadece pil ömrü değil. Ekranı, performansı ve genel malzeme kalitesi ile orta sınıf telefonların tüm özelliklerini fazlasıyla karşılıyor.karşılığını alıyor. Telefon bütçeniz 1000TL civarındaysa Lenovo P2’yi satın almanız oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Artıları : Pil ömrü konusunda en başarılı telefon olması. Büyük ekran ve harika hoparlöre sahip olması. Fiyatına göre çok iyi bir performans.

Eksileri : Şimdilik Android’in en son sürümünü desteklemiyor. Kamera kalitesi vasat durumda.

Fiyat : 1199 TL

Samsung Galaxy J3 Pro

Bütçeniz oldukça kısıtlıysa, ekran kalitesine ve tasarıma çok önem veriyorsanız Samsung Galaxy J3 Pro’ya mutlaka göz atmalısınız. Giriş seviyesi bu telefonda Oled ekran ve harika bir tasarım bulunuyor. J3 pro performans olarak sizi çok tatmin etmesede Galaxy S7’ye oldukça benzeyen başarılı tasarımı ile rakiplerinden sıyrılıyor.

Artıları : Çok iyi bir tasarım ve harika bir ekrana sahip olması.

Eksileri : Kamerası çok iyi değil. Performansı çok tatmin etmiyor.

Fiyat : 799 TL

Yeni cihazlar eklendikçe liste güncellenecektir..

2018 FP telefonlar

2018 fiyat performans telefon modelleri

2018 en çok satan telefonlar

fp android telefonlar

1000TL civarı en iyi android telefonlar

2000 TL civarı öneriler

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top