Android En iyi Oyunlar

Android En iyi Oyunlar

Android En iyi Oyunlar 2018

Sıkı bir bilgisayar oyuncusunuz ve bilgisayardaki grafik kalitesini cep telefonunuzda veya tabletinizde de görmek isterseniz bu yazımız tam size göre. Bu yazımız da 2018 yılının Android platformunda grafik bakımından en kuvvetli oyunlarını paylaşacağız. android en iyi oyunlar

Aşağıda paylaşacağımız oyunlar grafik kaliteleri bakımından en kuvvetli oyunlardır. Bu oyunları takılmadan oynamak için en üst seviyede (Samsung Galaxy Note 8, Xiaomi Mi 6, Lg V6) telefonları kullanmanız gerektiğini öncelikle hatırlatmalıyız. Eski ve küçük boyutlu cihazlarda aynı kaliteyi beklemeyiniz. İsterseniz artık oyunlarımıza geçelim.

Dead Trigger 2

Yayıncı: MADFINGER Games
Tür: FPS
Son güncelleme tarihi: 29 Mayıs 2017
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)

Zıplayan zombiler bir oyun klişesidir bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ancak bu tarz oyunlar etkileyici grafikle ve güzel sunumla önümüze gelirse kesinlikle hayır demeyiz. Dead Trigger kesinlikle diğer zombi klasiklerinden ayrılan bir oyun.

Android oyun platformunda grafiksel olarak en etkili oyunların en üst sıralarında Dead Trigger 2 adlı yapım yer alıyor. Oyunun FPS olması alışmak bakımından birazcık zaman kaybettirsede saatler ilerledikçe oyuna iyice ısınmış oluyorsunuz.  Ayrıca son gelen güncellemelerle Dead Trigger 2 oyun kumandaları yani joystick’leride destekliyor. Yapay zeka olarakta iyi seviyede diyebiliriz.

Galaxy Reavers

Yayıncı: Good Games LLC.
Tür: RTS
Sürüm: 1.2.19
Son güncelleme tarihi: 23 Ağustos 2017
Uyumluluk: Android 4.0 ve sonraki sürümleri
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)

Kule savunmalarının dışında Android platformunda çok sayıda strateji oyunu olmadığını biliyoruz. Galaxy Reaver için bu eksikliği kapatan en etkileyici oyun diyebiliriz. Bu oyunda savaşlar nispeten Eve Online adlı oyunu andırsada grafiksel olarak Galaxy Reavers’ın daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. 

Bu oyunda bazı eksiklikler de göze çarpmıyor değil. Bunlardan en önemliside savaşların biraz yavaş tempolu olması. Tempo olarak yavaş olsada taktik kapsamı olarak oldukça detaylı diyebiliriz. 

Middle-Earth: Shadow of War

Yayıncı: Warner Bros International Enterprises
Tür: Aksiyon / RTS
Sürüm: 1.3.3.40900
Son güncelleme tarihi: 19 Ekim 2017
Uyumluluk: Android 4.4 ve sonraki sürümleri
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)

Shadof Of War: Esasen aksiyon RPG unsurlarını içeren bir oyun. Orta çağ ve Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Oyunda genel olarak Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki kahramanları kontrol ediyorsunuz.

Oyun için ilk başlarda çok keyif vermiyor diyebiliriz. Ancak oyun içerisinde vakit geçirdikçe, yönettiğiniz kahramanlar (orklar) değiştikçe ve güçlendikçe oldukça keyifli hale gelmeye başlıyor.

Android En İyi Oyunlar 2018 —– Devamı

Bullet Force 

Yayıncı: Lucas Wilde
Tür: FPS
Sürüm: 1.08
Son güncelleme tarihi: 11 Ekim 2017
Uyumluluk: Android 4.2 ve sonraki sürümleri
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)

Bullet Force Google Play’de yer alan en eğlenceli FPS oyunlarının başında yer alıyor diyebiliriz. Modern silahları kullanmayı ve çok fazla karışık oyunları sevmiyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz.

Oyunun en büyük dezavantajı ise yeni öğelerin kilidini açmak veya kullandığınız silahları geliştirmek istediğinizde sizden ekstra ücret talep etmesi. Sonuç olarak Bullet Force mükemmel, hassas  kontrolleri ve konsol seviyesindeki grafikleri ile fazlasıyla zaman geçirebileceğiniz bir oyun.

Dirt Xtreme

Yayıncı: Deemedya INC
Tür: Yarış
Sürüm: 1.3.7
Son güncelleme tarihi: 21 Ekim 2017
Uyumluluk: Android 4.1 ve sonraki sürümleri
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)

Arcade tarzı çok iyi grafikli bir yarış oyunu arıyorsanız Dirt Extreme tam da aradığınız türden bir oyun. Bu başarılı oyunda denge sizin en önemli unsurunuz olacaktır. Oyunda kullandığınız motorların hızı otomatik olarak ayarlansa da istediğiniz zaman hızlandırma veya yavaşlatma yaptırabilirsiniz.

Oyun genel olarak online olarak rakiplere karşı oynanıyor.  İnternet paketiniz yeterli değilse bu oyunu çokta tercih etmeyebilirsiniz. Oyun henüz tam olarak Google Play’e sunulmadı ve beta durumdadır. Beta durumunda da olsa biz denedik ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

NBA Live Mobile

Yayıncı: Electronic Arts
Tür: Spor
Sürüm: 1.6.5
Son güncelleme tarihi: 21 Temmuz 2017
Uyumluluk: Android 3.2 ve üstü
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)

Nba Live Mobile, ekibinizin her yönüyle ilgilenmenize izin veren ancak yinede oldukça etkili grafikler içeren basketbol oyunu olarak göze çarpıyor. Spor oyunları kategorisinde grafikleri ile diğer rakiplerinden bir adım öne çıkıyor diyebiliriz. Oyunda toplamda dört mod var. Bu modlar : head to head, Canlı etkinlikler, lig ve sezon modu.

Oyunda en eğlenceli kısmın kontrol kısmı olduğunu söyleyebiliriz. Hücum ve defans yapmaya çok kısa süre adapte olabiliyorsunuz. Bu durumda rakiplerinden bir adım öne çıkmasına vesile oluyor. Bu oyunun da dezavantajı belli bir seviyeden sonra oyun için satın alım yapmak zorunda kalmanız.

Yukarıda paylaştığımız oyunlar grafiksek olarak Android platformundaki en çok dikkat çeken yapımlardır. Yorum kısmından eleştiri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Android En iyi Oyunlar 2018

En İyi Ücretsiz Oyunlar 2018

Android En iyi Oyunlar 2017

Android en iyi oyunlar Download

Android En iyi Grafikli Oyunlar

www.google.com.tr

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top