Buffalo Modem Şifresi Kurulumu Arayüz

Buffalo modem

Buffalo Modem Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Buffalo Modem Şifresi. İlk olarak belkin modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız. Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.
Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.2.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: root ( Eğer kullanıcı adı yanlış hatası alırsanız kullanıcı adını: admin olarak yazın)

Parola: – ( Kullanıcı adı admin olarak giriş yaparsanız şifre admin veya password olarak girmeniz gerekmektedir. ) Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz modem kurulumu sitemizde yok ise yorumlara yazabilir yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde resimli olarak makalesi sizin için hazırlanacaktır.

Buffalo Modem Kurulumu Şifresi Nedir

Buffalo Modem Kablosuz Ayarları

Buffalo AS N150 4xLAN ADSL2+ Modem Router

Buffalo AS N150 4xLAN Modem Şifre

Buffalo AS N150 4xLAN Modem Kurulumu

Buffalo AS N300 4xGLAN USB VPN ADSL2+ Modem Router

Buffalo AS N300 Modem Şifre

Buffalo AS N300 Modem Kurulumu

 

Bir cevap yazın

Top