Casper Via A4 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via A4 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via A4 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via A4 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Casper Via A4 ScreenShot Alma Paylaşma! Casper Via A4 Tuş Kombinasyonu ! Casper Via A4 Plus Ekran resmi nasıl alınır! Via A4 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via A4 Hakkında :

Casper firması akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Via A4 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Casper’ın bu güne kadar ürettiği en iyi telefonlar arasında yer alan cihaz :
720 x 1440 çözünürlükte, 6.2 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 6 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 16MP ve 5MP, ön tarafında ise 16 MP’lik kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  10 kullanan A4 3500 mAH değerinde batarya ile geliyor. MediaTek MT6771 (Helio P90) işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via A4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.

Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.

Casper Via A4 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
Casper Via A4 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Casper Via A4 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Casper Via A4 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır

 www.telefonformat.com  http://www.casper.com.tr/

Bir cevap yazın

Top