Casper Via F2 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via F2 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via F2 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via F2 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Casper Via F2 ScreenShot Alma Paylaşma! Casper Via F2 Tuş Kombinasyonu ! Casper Via F2 Ekran resmi nasıl alınır! Via F2 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via F2 Hakkında :

Casper firması akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Via F2  fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Casper’ın bu güne kadar ürettiği en iyi telefonlar arasında yer alan cihaz :
720 x 1440 çözünürlükte, 6.0 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Nougat (7) kullanan F2 4000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 2.5 GHz ARM Cortex-A53 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via F2 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Casper Via F2 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Casper Via F2 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Casper Via F2 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Casper Via F2 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Casper F serisi telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır
Via F2 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 Casper F2 cihaz açıklaması özellikleri
 www.telefonformat.com  http://www.casper.com.tr/

Bir cevap yazın

Top