Casper Via F3 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via F3 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via F3 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via F3 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Casper Via F3 ScreenShot Alma Paylaşma! Casper Via F3 Tuş Kombinasyonu ! Casper Via F3 Ekran resmi nasıl alınır! Via F3 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via F3 Hakkında :

Casper firması akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Via F3 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Casper’ın bu güne kadar ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :
720 x 1520 çözünürlükte, 6.22 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP ve 2MP , ön tarafında ise 13MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Pie (9) kullanan Via F3 3500 mAH değerinde batarya ile geliyor. Mediatek Helio P22 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via F3 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.

-Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

-Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.

-Casper Via F3 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan

sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

-Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

-Casper Via F3 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Casper Via F3 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Casper Via F3 Plus ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır

Casper Via F3 Plus cihaz açıklaması özellikleri.

www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top