Casper Via G3 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via G3 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via G3 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Casper Via G3 ScreenShot Alma Paylaşma! Casper Via 3 Tuş Kombinasyonu ! Casper Via G3 Ekran resmi nasıl alınır! Via G3 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via G3 Hakkında :

Casper firması akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Via G3 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Casper’ın bu güne kadar ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :
720 x 1520 çözünürlükte, 6.22 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8.1) kullanan Via G3 3260 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-Core 2.0GHz ARM Cortex-A53 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via G3 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Casper Via G3 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Casper Via G3 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Casper Via G3 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Casper G serisi telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Casper Via G3 Plus ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Casper G3 Plus cihaz açıklaması özellikleri
Via G3 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top