Casper Via M4 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via M4 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via M4 Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via M4 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Casper Via M4 ScreenShot Alma Paylaşma! Casper Via M4 Tuş Kombinasyonu ! Casper Via M4 Ekran görüntüsü alma! M4 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via M4 Hakkında :

Casper firması notebook satışlarındaki başarısını akıllı telefon pazarına da taşıdı diyebiliriz. Her geçen gün mobil ürünlerde zirveye doğru yükselmeye başlamış durumda. Via M4 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat performans olarak tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
720 x 1440 çözünürlükte, 5.5 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefon ülkemizde 2GB veya 3GB Ram seçenekleri ile satılıyor ayrıca 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8)  kullanan Via M4 3000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 1.25 GHz ARM Cortex-A53 işlemci ile orta seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via M4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Casper Via M4 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Casper Via M4 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Casper Via M4 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Casper Via M4 ekran resmi
Yerli telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Casper Via M4 telefonun cihaz açıklaması özellikleri
Via M4 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.casper.com.tr

Bir cevap yazın

Top