Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Casper Via S ScreenShot Alma Paylaşma! Casper Via S Tuş Kombinasyonu ! Casper Via S Ekran resmi nasıl alınır! Via S Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via S Hakkında :

Casper firması akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Via S fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Casper’ın bu güne kadar ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :
720 x 1520 çözünürlükte, 6.22 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP ve 2MP , ön tarafında ise 13MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Pie (9) kullanan Via S 3500 mAH değerinde batarya ile geliyor. Mediatek p22 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via S cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.

-Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

-Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.

-Casper Via S cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan

sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

-Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

-Casper Via S cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Casper Via S nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Casper Via S Plus ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır

Casper Via S Plus cihaz açıklaması özellikleri.

www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top