Casper Via S Kilitlendi Dondu

Casper Via S Kilitlendi dondu dokunmatik çalışmıyor

Casper Via S Kilitlendi Dondu

Casper Via S kilitlendi nasıl kapatıp açarım! Casper Via S Dondu eski haline nasıl döndürebilirim. Casper Via S dokunmatik ekran çalışmıyor. Casper Via S nasıl reset atılır? Kilitlenen Casper Telefona nasıl yeniden başlatılır? Casper hangi tuşlar ile reset atılır. İlk olarak geçtiğimiz günlerde açıklanan cihazın özelliklerini paylaşalım.

Casper Via S Hakkında :

Casper firması akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Via S fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Casper’ın bu güne kadar ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :

720 x 1520 çözünürlükte, 6.22 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP ve 2MP , ön tarafında ise 13MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Pie (9) kullanan Via S 3500 mAH değerinde batarya ile geliyor. Mediatek p22 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Casper Via S cihazını yeniden başlatmak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

-Telefonunuzun Güç düğmesine 5 – 10 saniye boyunca basılı tutunuz. Telefonunuz titreyerek kapanacaktır.

-Casper Via S cihazınızı daha sonra Güç düğmesine basarak açınız.

-Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır.

-Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır.

Casper Via S cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir.

-Veri kaybı sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

*** Casper Via S nasıl format atılır nasıl yeniden kurulum yapılır öğrenmek için tıklayınız.

*** Casper Via S ekran görüntüsü nasıl alınır öğrenmek için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

Top