Casper Via S Whatsapp Bildirim

Casper Via S Whatsapp Bildirim

Casper Via S Whatsapp Bildirim

Casper Via s whatsapp bildirim sorunu ana ekrana mesajlar gelmiyor. Telefon kilitliyken mesaj düşmüyor. Whatsapp mesaj içeriğini gizleme nasıl yapılır. Bilindiği üzere WhatsApp dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından birincisi durumda. Casper Via S’de ülkemizdeki en popüler ve en çok satan cihazlardan birisi durumunda. Bugünkü yazımızda Casper Via S Whatsapp bildirim Sorunu ve bunun çözümünden bahsedeceğiz. Ayrıca whatsapp mesaj içeriğini ana sayfada görünmesini istemiyorsanız onun da nasıl yapılacağını sizlerle paylaşacağız.

Casper Via S Whatsapp Mesajları Ana Ekrana Gelmiyor

Casper Via s WhatsApp programında bildirimlerin gelmeme sorunu genellikle pil ve uygulama ayarlarından kaynaklanmaktadır. Bu sorunu çözmek için  aşağıdaki yöntemleri tek tek deneyiniz:

-Ayarlar – Bildirimler – Bildirimi yönet – Uygulamayı seçin (Whatsapp) – Öncelik AÇIK

-Güvenlik – İzinler – Autostart – Uygulamayı seçin (Whatsapp) AÇIK

-Güvenlik – Veri – Veri kullanımını sınırla – Uygulamayı seçin (Whatsapp) – Veri / WLAN açık

-Güvenlik – Veri – Veri koruyucu KAPALI veya Uygulamaların seçimini kaldır

– Ayarlar – Ek ayarlar – Pil ve Performans – Uygulamaları pil kullanımını yönetin KAPALI duruma getirin veya Uygulamanın (Whatsapp) seçimini kaldırın

– Telefonu her gün yeniden başlatın ve arka planda çalışarak kilitlendiklerinden emin olmak için bu uygulamaları el ile başlatın.

Casper Via F 3 Whatsapp Bildirim İçeriği Gizleme

Whatsapp mesaj içeriğini gizlemek için iki yöntem kullanılmaktadır. İlk olarak bir üst kısımda bulunan Bildirim Ayarları menüsünden yapabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp programının içerisinden de mesaj içeriğini gizleme ayarını yapabilirsiniz :

-Whatsapp Uygulamasını açın.

-Ayarlar kısmına tıklayın.

-Bildirimler kısmına tıklayın.

-Ön izlemeyi Göster seçeneğini kapatınız.Kullandığınız via S cihazında bu ayarlar yok ise yorumlar kısmından android versiyonunuzu yazarak bize ulaşabilirsiniz..

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top