Cnet Modem Arayüzü Şifre Kurulum

cnet modem

Cnet Modem Arayüz Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Cnet Modem Arayüz Şifresi. İlk olarak Cnet modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.

Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.

Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin ( bazı modellerde kullanıcı adını sormayıp sizden sadece şifre istemektedir. Bu cihazlarda kullanıcı adını yazmanıza gerek yoktur.)
Şifreadmin  yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Eğer reset attığınız halde modem arayüzüne giriş yapamıyorsanız modeminizin tam modelini sitemizde aratabilir veya yorum kısmına yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Cnet CVR984RV Modem Şifresi

Cnet CAR-984R Modem Şifresi

Cnet CAR900 Modem Şifresi

Cnet CVR984RV Modem Kurulumu

Cnet CAR-984R Modem Kurulumu

Cnet CAR900 Modem Kurulumu

Cnet Modem Kurulumu Arayüz Şifre Koyma Değiştirme Kablosuz Ayarları Reset Atma Resetleme Kullanıcı Adı ip Adresi Giriş numarası CVR984RV CAR-984R CAR900

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top