Doping Modem Arayüz ip Kurulumu Şifre

doping modem

Doping Modem Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Doping Modem Şifresi. İlk olarak belkin modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız. Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.
Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.2.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin ( bazı modellerde kullanıcı sormaz sadece şifre yazarak devam edin. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.)

Parola: admin ( Bazı modemlerde şifre 1234 olarak girmeniz gerekmektedir. ) Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz modem kurulumu sitemizde yok ise yorumlara yazabilir yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde resimli olarak makalesi sizin için hazırlanacaktır.

Doping Modem Kurulumu Şifresi Nedir

Doping Modem Kablosuz Ayarları

Doping airties Modem Router

Doping airties  Modem Şifre

Doping tplink Modem Kurulumu

Doping tplink Modem Router

Doping tp link Modem Şifre

Doping tp link Modem Kurulumu

Doping fishnet Modem arayüz

 

Bir cevap yazın

Top