Fishnet AR-1101 Modem ttnet Şifre Arayüz

fishnet ar-1101

Fishnet AR-1101 Modem Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Fishnet AR-1101 Modem Şifresi. İlk olarak pikatel modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.
Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin 

Parola: 1234 ( bazı modellerde varsayılan parola ttnet olarak gelmektedir.) yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz modem kurulumu sitemizde yok ise yorumlara yazabilir yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde resimli olarak makalesi sizin için hazırlanacaktır.

fishnet Modem Kurulumu Şifresi Nedir

Fishnet Modemin Kablosuz Ayarları

Fishnet Modem modem şifre

Fishnet Modem kurulum

Fishnet AR 1101 kurulum

Fishnet AR 1101 Arayüz Kurulumu

Fishnet AR-1101 Modem Şifre

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top