General Mobile GM 9 Pro Kilitlendi Dondu

General Mobile GM 9 Pro Kilitlendi Dondu

General Mobile GM 9 Pro Kilitlendi Dondu Nasıl reset atılır ? General Mobile GM 9 Pro Dokunmatik çalışmıyor. Program yüklerken telefon dondu kilitlendi.

General Mobile GM 9 Pro kilitlendiği veya donduğu zaman dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonu resetlemek için;

Telefon Güç (Power)  tuşuna  10 – 15  sn kadar basılı tutunuz. Telefon bir kez titreyerek yeniden başlayacaktır. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.  Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

** Eğer cihazınız devamlı kilitleniyorsa format atmak gerekebilir. Formatın nasıl atıldığını öğrenmek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro Hakkında

En güncel Android yazılımını kullanması ve uygun fiyatları nedeniyle satışları sürekli artışta olan General Mobile firmasının GM 9 Pro modeli satışta. Şu anda ülkemizde en güçlü Android telefonlar arasında yer alan GM 9 cihazı ;

1080 x 2160 çözünürlükte, 6 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 4GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP ön tarafında ise 13MP değerinde kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak şimdilik Android  Oreo (8) kullanan GM9 Pro 3200 mAH değerinde batarya ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 660 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

General Mobile GM 9 Pro cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

General Mobile GM 9 Pro ekran görüntüsü nasıl alınır öğrenmek için Tıklayınız.

GM9 Pro Kilitlendi
GM9 Dondu
GM 9 cihaz kilitlendi
General Mobile GM 9 Pro Dokunmatik çalışmıyor.
 www.telefonformat.com

2 thoughts on “General Mobile GM 9 Pro Kilitlendi Dondu

  1. gm 9 pro yeni aldım telefonu kurdum jarz bitti jarza taktım ve ekran dondu açamıyorum dediğiniz gibi güç düğmesine bastım titredi ama yine aynı telefon daha yeni iç kullanmadım

    1. General Mobile firması ile irtibata geçmeniz en sağlıklı çözüm olacaktır
      İyi günler

Bir cevap yazın

Top