Format Atmak Nedir ?

Bilgisayarları, telefonları, akıllı telefonları, tabletleri (diğer elektronik cihazlar..) orijinal sistem ayarlarına geri yükleyen bir yazılımdır. Bu işlem cihazınızdaki tüm verileri, ayarları, şifreleri ve uygulamaları silmeye yarar sağlar.

Format atmaya başlamadan önce verilerinizin yedeklerini almayı unutmayınız. Format sonrasında dosyalarınız geri alınamamaktadır. (3. Parti yazılımlar ile kurtarılsa da sağlıklı olarak çalışmayan dosyalar bulunmaktadır)

Hard Reset Nedir ?

Donanımdan Sıfırlama işlemi hasarlı veya arızalı bir cihazı onarmak veya satış öncesi kullanıcı verilerini silmek için kullanılan yazılımdır.

Telefonum Kilitlendi Dondu Ne Yapabilirim ?

Cihazınıza Soft Reset atarak sorununuzu çözebilirsiniz. Soft reset: cihazı kapatıp yeniden başlatmaktır. Bu işlem veri kaybına veya cihaz ayarlarına neden olmaz.

Sotf Reset genellikle küçük problemlerin çözümünde yardımcı olur. Bu işlem telefonla ilgili sorunların çözülmesinde ilk adımdır.

www.telefonformat.com

www.google.com.tr

Top
error: Sitemizde Sağ Tuş Kullanılmamaktadır.

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/telefonf/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171