Huawei Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır

Huawei Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır

Huawei Ekran Yansıtma

Huawei tüm dünyada kaliteli akıllı telefonlar üreten en büyük mobil sağlayıcılardan birisi durumunda. Şirket mükemmel kalitede görüntü ve çözünürlük destekleyen farklı farklı telefonları bir anda piyasaya sürdü. Bu nedenle Huawei cep telefonlarında film izlemek ve oyun oynamak için mükemmeldir. Dijital içeriği daha büyük bir ekranda izlemenin zevki her zaman daha yüksektir. Aslında Huawei telefonunuzu bilgisayarda veya televizyonda kullanmanın birçok yolu vardır, ancak çoğu karmaşık ve tekrarlamalı adımlar gerektirir. Biz Bu yazımızda Huawei ekran yansıtma en basit şekilde nasıl yapılır bunu paylaşacağız.

Ekran yansıtma (Screen Mirroring) yapmanız için ilk olarak kullandığınız Huawei telefonun bu özelliği desteklediğinden emin olmanız gerekir. Üst model Huawei telefonların bir çoğunda bu özellik standart olarak gelse de siz yinede kontrol etmeyi unutmayınız  Huawei ekran yansıtmayı kullanabileceğiniz telefonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Telefonunuzun desteklediğini emin olduktan sonra televizyonunuzun bu özelliği desteklediğini kontrol ediniz.  Ekran yansıtmayı destekleyen modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Huawei Telefonlarda Screen Mirroring Nasıl Yapılır

Huawei Telefonunuz ve smart televizyonunuz destekliyorsa artık bu özelliği kullanmaya geçebiliriz.

Ekran yansıtmayı gerçekleştirmenin en iyi yolu MirrorShare programıdır.

-Başlamak için TV’nizin uzaktan kumandasındaki Menü düğmesine basın.

-Seçeneklerden “”>  “Paylaşım (Allshare) Ayarları”> “Ekran Yansıtma” seçiniz.

-Bu adımdan sonra Huawei telefonunuzu açınız. “Ayarlar”> “Gelişmiş Ayarlar”> “MirrorShare” e basınız. (Bulamadıysanız üst menüyü aşağıya doğru çekiniz. Sağ yukarıda bulunan çarka (ayarlar) tıklayınız. Buradan Mirror share tıklayabilirsiniz).

-Karşınıza şu anda aktif olan tv modelleri çıkacaktır. Ekranı yansıtmak istediğiniz televizyonu seçiniz. Televizyonda uyarı çıkacaktır. Gelen uyarıyı kabul ediniz.

-Tebrikler. Huawei telefonlarda Ekran yansıtma (Screen Mirroring ) işlemi bu kadardır. Sorun yaşamanız durumunda yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

P smart ekran yansıtma 

Mate 20 lite Televizyona görüntü aktarma 

P20 lite screen mirroring nasıl yapılır

Telefondaki görüntü televizyona nasıl aktarılır

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top