Huawei HG658C V2 Modem Kurulumu

Huawei HG658C

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/telefonf/public_html/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Huawei HG658C V2 Modem Arayüz Kullanıcı Adı Şifre

İlk olarak Huawei HG658C V2 modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer,Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Eğer Cihaz arayüzüne ulaşamıyorsanız lütfen modeminizi resetleyiniz.

Modem Arayüz Adresi: 192.168.1.1

Kullanıcı Adı: vodafone

Şifre: vodafone olarak yazınız tamam Giriş butonuna tıklayarak arayüze giriş yapınız. Eğer kullanıcı adı ve şifreniz hata veriyorsa daha önce değiştirmiş olabilirsiniz. Lütfen modeminizi resetleyin ve adımları tekrar deneyin. Modeminizi resetlemek için modem açık haldeyken Reset tuşuna 10 sn basılı tutun. ( Eğer modem kullanıcı adı ve şifre kısmında hata alıyorsanız yorumlar kısmına yazınız.)

Huawei HG658C V2 Modem Arayüz İlk Kurulum

Karşınıza Modem Ana Ekranı gelecektir. Üst kısımda bulunan Kolay Kurulum kısmına tıklayınız. Alttaki adımları uygulayarak modeminizin kurulumunu yapınız.

  • Bağlantı Tipi: PPPoE seçiniz.
  • ADSL Kullanıcı Adı : Servis sağlayıcınızın size verdiği şekilde tam ve doğru bir şekilde giriş yapınız. ( kullanıcı adı sonunda @ttnet @superonline gibi servis sağlayıcınızı da seçmeniz gerekmektedir. )
  • ADSL Şifre : Servis sağlayıcınızın size verdiği şekilde tam ve doğru bir şekilde giriş yapın. Kullanıcı adı ve şifreniz yok ise servis sağlayıcınızı arayarak öğrenebilirsiniz.
  • Kablosuz Ayarları: Aktif olarak işaretleyiniz.
  • Kablosuz Ağ Adı (SSID): Kablosuz ağınıza burada bir isim veriniz.
  • Güvenlik Seviyesi:  Şifreleme türünü WPA-PSK/WPA2-PSK seçin.
  • Kablosuz Şifre: kutusuna en az 8  haneli Türkçe karakter içermeyen rakamlar ve harflerden oluşan bir şifre oluşturun. Uygula Butonuna tıklayınız.
  • İnternet Bağlantısı Testi butonuna tıklayarak internet bağlantınızı test edebilirsiniz. Değişiklikler kaydedildi ekranı geldiğinde Kapat butonuna tıklayınız ve ekranı kapatınız.
    Tebrikler modeminizin kurulumunu tamamladınız. İnternet bağlantınızı kontrol edebilirsiniz. Eğer kurulumları doğru yaptığınız halde internete giremiyorsanız servis sağlayıcınıza ulaşarak bilgi alınız.

Herhangi bir adımda problem yaşarsanız yorumlara yazınız.

Huawei HG658C V2 Modem kurulumu

Huawei HG658C V2 Modem kurulumu

Huawei HG658C Arayüz ayarları

Huawei HG658 V2Hızlı kurulum

Huawei HG658 V2 Şifre

Huawei HG 658c Şifre

Huawei HG658c V2 Ayarları

www.telefonformat.com

www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top