Huawei Honor 10 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Honor 10 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Honor 10 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Honor 10 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Huawei Honor 10 ScreenShot Alma Paylaşma! Huawei Honor 10 Tuş Kombinasyonu! Honor 10 Ekran görüntüsü alma! Honor 10 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Huawei Honor 10 Hakkında :

Huawei firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi cihazlardan birisi olarak duyurdukları Honor 10 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
2280 x 1080 çözünürlükte, 5.8 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 6GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 16MP ve 24MP ön tarafında ise 24MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8) kullanan P20 Lite 3400mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta HiSilicon Kirin 970 ile üst seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Huawei Honor 10 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonu aşağıdaki gibidir.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Huawei Honor 10 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Huawei Honor 10 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Huawei Honor 10 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Huawei Honor 10 ekran resmi
Huawei Honor 10 cihaz açıklaması özellikleri
Honor 10 Lite ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.alexa.com

Bir cevap yazın

Top