Huawei Mate 20 Lite Kilitlendi Dondu

Huawei Mate 20 Lite Kilitlendi

Huawei Mate 20 Lite Kilitlendi Dondu

Huawei Mate 20 Lite Kilitlendi Dondu Nasıl reset atılır ? Huawei Mate 20 Lite Dokunmatik çalışmıyor. Program yüklerken telefon dondu kilitlendi.

Huawei Mate 20 Lite kilitlendiği veya donduğu zaman dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonu resetlemek için;

Telefon Güç (Power)  tuşuna  10 – 15  sn kadar basılı tutunuz. Telefon bir kez titreyerek yeniden başlayacaktır. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.  Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

** Eğer cihazınız devamlı kilitleniyorsa format atmak gerekebilir. Formatın nasıl atıldığını öğrenmek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Hakkında :

Huawei firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Mate 20 Lite fiyat olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.

Huawei’nin bu güne kadar ürettiği en başarılı cihazlardan birisi olan Mate 20 Lite :

2340 x 1080 çözünürlükte, 6.3 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 4GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 20MP ve 2MP, ön tarafında ise 24MP ve 2MP değerinde ikişer kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak şimdilik Android Oreo(8.1) kullanan Mate 20 Lite 3750 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 2.2 GHz ARM Cortex-A73 işlemci ile üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Huawei Mate 20 Lite cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Huawei marka telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Huawei Mate 20 Lite Kilitlendi
Huawei Mate 20 Lite Dondu
 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top