Huawei Mate 20 Lite Otomatik Düzeltme Kapatma

Huawei Mate 20 Lite Otomatik Düzeltme Kapatma

Huawei Mate 20 Lite Otomatik Düzeltme Kapatma

Huawei Mate 20 Lite Otomatik Düzeltme Kapatma ! Huawei Mate 20 Lite Klavye Otomatik Düzeltme Nasıl Kapatılır ! Huawei Mate 20 Lite Mesaj Düzeltme! Huawei Mate 20 Pro Otomatik Tamamlama Nasıl Kapatılır! Huawei Mate 20 Pro Otomatik Düzeltme!

Huawei Mate 20 Lite Otomatik Düzeltme nasıl yapılır bugünkü yazımızda bunu açıklayacağız.

Bilindiği üzere akıllı telefon piyasası her geçen gün teknolojide bir adım ilerlemeye devam ediyor. Gün geçtikçe kullanıcıların rahat kullanımı için kolaylıklar sağlasalar da bu durum bazı kullanıcıların pekte hoşuna gitmiyor. Bunlardan bir tanesine örnek olarak her yazdığınız kelimeden sonra telefonun bize farklı kelime önermesi diyebiliriz. Bu çokta sevilmeyen özellik sayesinde bir çok kullanıcın fazlasıyla canı sıkılmaktadır..

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Huawei Mate 20 Lite cihazında klavye otomatik düzeltme kapatma için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

Sistem’e basınız.

Dil ve Girişim’e basınız.

-Swiftkey’e basınız.

Yazma baloncuğuna basınız

Yazma ve Otomatik Düzeltme’ye basınız.

-Tahmini Otomatik Yerleştir ve Otomatik düzeltme yazan kısımları pasif hale getiriniz.

-Tebrikler. Huawei Mate 20 Lite klavyesinde otomatik düzeltmeyi kapatma işlemi bu kadardır. Otomatik düzeltmeyi Pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ekranda size farklı şeyler göstermeyecektir. Ayrıca bu kısımdan klavye ile ilgili ayarlamalarda yapabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Tahmin Çubuğu Kapatma

Şimdilik SwiftKey kullanan Huawei cihazlarda Tahmin Çubuğunu kapatma seçeneği bulunmamaktadır. Size katkı sağlaması için Swiftkey firması bunu kapatmaya izin vermemektedir. Bu konuyla ilgili herhangi bir gelişme olursa makalemiz güncellenecektir.

Yukarıdaki yöntemler 2019 Mart ayında kullanılan Android versiyonuna göre düzenlenmiştir. Menüler cihazınızın güncellik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Mate 20 Pro Otomatik Düzeltme Kapatma Nasıl Yapılır

Mate 20 Lite Klavye Mesaj Düzeltme Nasıl Kapatılır

Mate 20 Lite Klavye değiştirme

 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top