Huawei Mate 20 Lite Tek Elle Kullanım

Huawei Mate 20 Lite Tek Elle Kullanım

Huawei Mate 20 Lite Tek Elle Kullanım

Huawei Mate 20 Lite Tek Elle Kullanım Nasıl Yapılır? Huawei Mate 20 Lite Ekran Küçültme! Mate 20 Lite Akıllı Tuş ! Huawei Mate 20 Lite bir elle kullanım! Mate 20 Lite Mini Ekran nedir !

Huawei Mate 20 Lite Ekranı nasıl küçültebiliriz yazımızda bunu açıklayacağız.

Bilindiği üzere akıllı telefon piyasası her geçen gün ekran boyutlarını büyütmeye başladı. Bazı kullanıcılar için bu durum çok sevilmese de firmalar bu kararlarından vazgeçecek gibi durmuyorlar. Ekranlar büyüdükçe tek elle kullanımı oldukça sık kullanmaya başladık. Bu özellik sayesinde telefonunuzun ekranı bir anda küçülüyor ve tek elle kullanım oldukça rahatlaşıyor.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Mate 20 Lite cihazında tek elle kullanımı (ekran küçültme) aktif etmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

-Akıllı Yardım‘a basınız.

Tek Elle kullanılan Kullanıcı Arayüzü‘ne basınız

Mini Ekran Görünümü‘ne basınız.

Mini Ekran Görünümü’nü aktif hale getiriniz.

Tebrikler. Huawei Mate 20 Lite Tek Elle Kullanım işlemi bu kadardır. Aktif hale getirdikten sonra üst kısımda bulunan animasyondan kullanım hakkında bilgiyi alabilirsiniz.

Mate 20 Lite cihazın özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

Huawei Mate 20 Lite Hakkında :

Huawei firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Mate 20 Lite fiyat olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.

Huawei’nin bu güne kadar ürettiği en başarılı cihazlardan birisi olan Mate 20 Lite :

2340 x 1080 çözünürlükte, 6.3 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 4GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 20MP ve 2MP, ön tarafında ise 24MP ve 2MP değerinde ikişer kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak şimdilik Android Oreo(8.1) kullanan Mate 20 Lite 3750 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 2.2 GHz ARM Cortex-A73 işlemci ile üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Mate 20 Lite Mini Ekran 

Mate 20 Lite Tek Elle Kullanma

Huawei Mate 20 Lite Ekranı Küçültme

 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top