Huawei P Smart 2019 Kilitlendi Dondu

Huawei p smart 2019 kilitlendi

Huawei P Smart 2019 Kilitlendi Dondu

Huawei P Smart 2019 Kilitlendi Dondu Nasıl soft reset atılır ? Huawei P Smart 2019 Dokunmatik çalışmıyor. Program yüklerken telefon dondu kilitlendi ne yapabilirim. P smart ekran tepki vermiyor! Ram temizleme nasıl yapılır.

P Smart 2019 kilitlendiği veya donduğu zaman dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonu resetlemek için;

Telefon Güç (Power)  tuşuna  10 – 15  sn kadar basılı tutunuz. Telefon bir kez titreyerek yeniden başlayacaktır. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.  Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

** Eğer cihazınız devamlı kilitleniyorsa format atmak gerekebilir. Formatın nasıl atıldığını öğrenmek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 Hakkında :

Huawei firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi fiyat performans cihazı olarak duyurdukları P smart 2019 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;

2340 x 1080 çözünürlükte, 6.21 inç dokunmatik ekran ile geliyor.

Telefonda 3GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP ve 2MP ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor.

İşletim sistemi olarak Android Pie (9) kullanan P Smart 3400mAH değerinde batarya ile geliyor.

İşlemci olarakta Huawei Kirin 710 ile orta seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Huawei P Smart nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Huawei marka telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Huawei P Smart Kilitlendi
Huawei P Smart Dondu
 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top