Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma

Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma

Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma

Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma ! Huawei P Smart 2019 Yazarken Titreşimi Kapatma! Huawei P Smart Klavye Sesi Kapatma! Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma! Huawei P Smart Klavye Titreşim Seviyesi Ayarlama!

Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma nasıl yapılır bugünkü yazımızda bunu açıklayacağız.

Bilindiği üzere akıllı telefon piyasası her geçen gün teknolojide bir adım ilerlemeye devam ediyor. Gün geçtikçe kullanıcıların rahat kullanımı için kolaylıklar sağlasalar da bu durum bazı kullanıcıların pekte hoşuna gitmiyor. Bunlardan bir tanesine örnek olarak her yazdığınız harften sonra ekranın titremesi diyebiliriz. Bu çokta sevilmeyen özellik sayesinde telefonunuzun şarj durumuda az bir miktarda da olsa etkilenmektedir..

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Huawei P Smart 2019 cihazında klavye titreşimini kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

Sistem’e basınız.

Dil ve Girişim’e basınız.

-Swiftkey’e basınız.

Yazma baloncuğuna basınız

Ses ve Titreşim’e basınız.

-Android varsayılan titreşimi kullan yazan kısmı pasif hale getiriniz.

-Tebrikler. Huawei P Smart 2019 kapatma işlemi bu kadardır. Titreşimi Pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ekranda titreşim oluşmayacaktır. Ayrıca bu kısımdan titreşim seviyesini de ayarlama yapabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 Klavye Sesi Kapatma

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Huawei P Smart 2019 cihazında klavye sesi kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

Sistem’e basınız.

Dil ve Girişim’e basınız.

-Swiftkey’e basınız.

Yazma baloncuğuna basınız

Ses ve Titreşim’e basınız.

-Tuş Sesi Seviyesi yazan kısımdan ayar yapabilirsiniz.

-Tebrikler. Huawei P Smart 2019 klavye sesi kapatma işlemi bu kadardır. Klavye sesini pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ses oluşmayacaktır.

Yukarıdaki yöntemler 2019 Mart ayında kullanılan Android versiyonuna göre düzenlenmiştir. Menüler cihazınızın güncellik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 Klavye Titreşimi Kapatma Nasıl Yapılır

Huawei P Smart Klavye Sesi Kapatma Nasıl Yapılır

P Smart yazarken titreşim ve ses açma

 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top