Huawei P Smart 2019 Sim Kart Nasıl Takılır

Huawei P Smart 2019 Sim Kart Nasıl Takılır

Huawei P Smart 2019 Sim Kart Nasıl Takılır

Samsung Galaxy M20 sim kart nasıl takılır? Huawei P Smart 2019 Sim Kart sökme. Huawei P Smart 2019 Sim nasıl değiştirilir. Huawei P Smart 2019 Çift Sim Kart Nasıl Takılır?

Yeni aldığınız veya sim kart değişikliği yapmak istediğinizi Huawei P Smart 2019 marka telefonunuzda sim kart değişikliğini basit bir şekilde yapabilirsiniz. Altta bulunan adımları izleyerek bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 Sim Takma

Kullandığınız Huawei P Smart 2019 marka telefonda sim yuvası telefonun sol üst kısmında bulunmaktadır.Sim kart tepsisini çıkartmak için elinizde çıkartma pimi bulunması gerekmektedir.

1- Çıkarma pimini tepsinin yanındaki deliğe sokarak tepsiyi çıkarın. SIM kart çıkartma piminin deliğe dik olduğundan emin olun. Aksi takdirde cihaz hasar görebilir.

2- Tepsiyi tepsi slotundan yavaşça dışarı çekin.

3- SIM veya USIM kartı, altın renkli temas yerleri aşağı dönük olarak tepsiye yerleştirin. Sim kartı resimde gösterildiği gibi kendi yuvasına takın. Çift Sim kart kullanmak istiyorsanız resimdeki gibi kartları slotlara takınız.

4- Sabitlemek için SIM veya USIM kartını tepsiye nazikçe bastırın.Kart tepsiye sıkı bir şekilde oturmazsa, SIM kartı tepsiden çıkabilir veya düşebilir.

m20 sim kart takma

5- Tepsiyi tekrar tepsi slotuna takın.

6- Daha sonra ekrana sim kart takıldı uyarısı gelecektir. Eğer var ise sim kartınızın pin numarasını girerek sim kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Eğer tepsiyi ıslakken telefonunuza takarsanız, cihazınız zarar görebilir. Her zaman tepsinin kuru olduğundan emin olun. Cihazınıza sıvı girişi olmaması için tepsiyi tepsi slotuna mutlaka tam olarak sokun.

SIM veya USIM kartını çıkartmak

1 Çıkarma pimini tepsinin yanındaki deliğe sokarak tepsiyi çıkarın.

2 Tepsiyi tepsi slotundan yavaşça dışarı çekin.

3 SIM veya USIM kartını çıkartın.

4 Tepsiyi tekrar tepsi slotuna takın.

 

www.telefonformat.com

www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top