Huawei P Smart Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Huawei P Smart ScreenShot Alma Paylaşma!Huawei P Smart Tuş Kombinasyonu! P Smart Ekran görüntüsü alma! P Smart Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Huawei P Smart Hakkında :

Huawei firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi fiyat performans cihazı olarak duyurdukları P smart modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
2160 x 1080 çözünürlükte, 5.65 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 3GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP ve 2MP ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8) kullanan P Smart 3000mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Quad-core 2.36 GHz ARM Cortex-A53 ile orta seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden P Smart cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonu aşağıdaki gibidir.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Huawei P Smart cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Huawei P Smart cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Huawei P Smart nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Huawei P Smart ekran resmi
Huawei P Smart cihaz açıklaması özellikleri
P Smart ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.alexa.com

Bir cevap yazın

Top