Huawei P20 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P20 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P20 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P20 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Huawei P20 ScreenShot Alma Paylaşma!Huawei P20 Tuş Kombinasyonu! P20 Pro Ekran görüntüsü alma! P20 Pro Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Huawei P20 Hakkında :

Huawei firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi cihazlardan birisi olarak duyurdukları P20 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
2244 x 1080 çözünürlükte, 5.8 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 4GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 12MP ve 20MP ön tarafında ise 24MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8) kullanan P20 3400mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Quad-core 2.36 GHz ARM Cortex-A73 ile üst seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden P20 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonu aşağıdaki gibidir.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Huawei P20 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Huawei P20 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Huawei P20 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Huawei P20 Pro ekran resmi
Huawei P20 Pro cihaz açıklaması özellikleri
P20 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.alexa.com

Bir cevap yazın

Top