Huawei P20 Kilitlendi Dondu

Huawei P20 Kilitlendi Dondu

Huawei P20 Kilitlendi Dondu

Huawei P20 Kilitlendi Dondu Nasıl reset atılır ? Huawei P20 Dokunmatik çalışmıyor. Program yüklerken telefon dondu kilitlendi.

Huawei P20 kilitlendiği veya donduğu zaman dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonu resetlemek için;

Telefon Güç (Power)  tuşuna  10 – 15  sn kadar basılı tutunuz. Telefon bir kez titreyerek yeniden başlayacaktır. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.  Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

** Eğer cihazınız devamlı kilitleniyorsa format atmak gerekebilir. Formatın nasıl atıldığını öğrenmek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz.

Huawei P20 Hakkında

Huawei firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi cihazlardan birisi olarak duyurdukları P20 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;

2244 x 1080 çözünürlükte, 5.8 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 4GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 12MP ve 20MP ön tarafında ise 24MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8) kullanan P20 3400mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Quad-core 2.36 GHz ARM Cortex-A73 ile üst seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

General Mobile GM 6 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Huawei P20 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Huawei P20 ekran görüntüsü nasıl alınır öğrenmek için Tıklayınız.

Huawei P 20 Kilitlendi
Huawei P 20 Dondu
Huawei P20 cihaz kilitlendi
Huawei P20 Dokunmatik çalışmıyor.
 www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top