Huawei P30 Lite Kilitlendi Dondu

Huawei P30 Lite Kilitlendi Dondu

Huawei P30 Lite Kilitlendi Dondu

Huawei P30 Lite Kilitlendi Dondu Nasıl reset atılır ? Huawei 30 Lite Dokunmatik çalışmıyor. Program yüklerken telefon dondu kilitlendi.

Huawei P30 Lite Hakkında :

Huawei firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar duyurdukları en iyi fiyat performans cihazlardan birisi olan P30 Lite modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;

2340 x 1080 çözünürlükte, 6.15 inç dokunmatik ekran ile geliyor.

Telefonda 4GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.

Telefonun arkasında 20MP 16MP ve 2MP ön tarafında ise 24MP ön kamera bulunuyor.

İşletim sistemi olarak Android Pie(9) kullanan P30 Lite 3240 mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Huawei Kirin 710 ile orta seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Huawei P30 Lite Reset Atma

Huawei 30 Lite kilitlendiği veya donduğu zaman dokunmatik ekran çalışmıyorsa telefonu resetlemek için;

Telefon Güç (Power)  tuşuna  10 – 15  sn kadar basılı tutunuz. Telefon bir kez titreyerek yeniden başlayacaktır. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.  Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

** Eğer cihazınız devamlı kilitleniyorsa format atmak gerekebilir. Formatın nasıl atıldığını öğrenmek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz.

Huawei P30 Lite Format Atma

www.telefonformat.com

 

Bir cevap yazın

Top