Huawei P30 Lite Klavye Titreşimi Kapatma

Huawei P30 Lite Klavye Titreşimi Kapatma

Huawei P30 Lite Klavye Titreşimi Kapatma

Huawei P30 Lite Klavye Titreşimi Kapatma ! Huawei P30 Lite Yazarken Titreşimi Kapatma! Huawei P30 Pro Klavye Sesi Kapatma! Huawei P30 Pro Klavye Titreşimi Kapatma! Huawei P30 Klavye Titreşim Seviyesi Ayarlama!

Huawei P30 Klavye Titreşimi Kapatma nasıl yapılır bugünkü yazımızda bunu açıklayacağız.

Bilindiği üzere akıllı telefon piyasası her geçen gün teknolojide bir adım ilerlemeye devam ediyor. Gün geçtikçe kullanıcıların rahat kullanımı için kolaylıklar sağlasalar da bu durum bazı kullanıcıların pekte hoşuna gitmiyor. Bunlardan bir tanesine örnek olarak her yazdığınız harften sonra ekranın titremesi diyebiliriz. Bu çokta sevilmeyen özellik sayesinde telefonunuzun şarj durumuda az bir miktarda da olsa etkilenmektedir.

Huawei P30 Lite Klavye Titreşimi Nasıl Kapatılır

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Huawei P30 Lite cihazında klavye titreşimini kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

Sistem’e basınız.

Dil ve Girişim’e basınız.

-Swiftkey’e basınız.

Yazma baloncuğuna basınız

Ses ve Titreşim’e basınız.

-Android varsayılan titreşimi kullan yazan kısmı pasif hale getiriniz.

Tebrikler. Huawei P30 Lite klavye titreşimi kapatma işlemi bu kadardır. Titreşimi Pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ekranda titreşim oluşmayacaktır. Ayrıca bu kısımdan titreşim seviyesini de ayarlama yapabilirsiniz.

Huawei P30 Lite Klavye Sesi Kapatma

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Huawei P30 Lite cihazında klavye sesi kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

Sistem’e basınız.

Dil ve Girişim’e basınız.

-Swiftkey’e basınız.

Yazma baloncuğuna basınız

Ses ve Titreşim’e basınız.

-Tuş Sesi Seviyesi yazan kısımdan ayar yapabilirsiniz.

-Tebrikler. Huawei P30 Lite klavye sesi kapatma işlemi bu kadardır. Klavye sesini pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ses oluşmayacaktır.

Yukarıdaki yöntemler 2019 Mart ayında kullanılan Android versiyonuna göre düzenlenmiştir. Menüler cihazınızın güncellik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Huawei P30 Pro Klavye Titreşimi Kapatma Nasıl Yapılır

Huawei P30 Lite Klavye Ses Seviyesi değiştirme Nasıl Yapılır

P30 yazarken titreşim ve ses açma

 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top