iOS 10 iphone Kamera Sorunu

iphone Kamera Sorunu

iphone Kamera Sorunu

Uzun süredir beta aşamasında olan yeni iOS 10.1 kullanıma sunuldu. Apple iOS 10 sürümüne geçtikten kısa bir süre sonra yaşanan sorunlar nedeniyle Sırasıyla iOS  10.0.1,  iOS  10.0.2 ve iOS  10.0.3 sürümlerini çıkartmıştı. Fakat sorunların devam etmesi üzerine Apple sonunda iOS 10.1 sürümünü çıkarttı ve telefonlardaki sorunlar büyük ölçüde azaldı. Çıkan bu sürüm ile birlikte telefonların hızlarında da bir artış olduğu net bir şekilde görülmekte.

iOs Güncellemesi Nasıl Yapılır.( iphone Kamera Sorunu )

Telefondan Ayarlar  -> Genel -> Yazılım Güncelleme -> Şimdi Güncelle  tıklayarak yapabilirsiniz.

Bu güncellemeyi yapabilmek için telefonun Wifi  ile internete bağlı olması ve şarjının %50 den fazla olması gerekmektedir.

iphone Kamera Sorunu

iOS 10 iphone Kamera Sorunu 

ios 10 güncellemesinden sonra bazı iphone kullanıcıları için Kamera uygulamasını açmanın bulanık veya yanıp sönen bir ekran göstermesine neden olmaktaydı. Bu gün çıkan güncelleme ile birlikte bu sorun ortadan kalktı görünüyor. Eğer sizin kamera uygulamanız hala buna benzer bir sorun yapıyorsa telefonu sıfırlamanızı öneririm.  Bu işlemi  https://www.telefonformat.com/iphone-7-format-atma-sifirlama-yeniden-kurma/ adresinden bakarak yapabilirsiniz.

Bilgisayarınıza İtunes İndirmek için: Buraya tıklayınız.

 

One thought on “iOS 10 iphone Kamera Sorunu

Bir cevap yazın

Top