ios 13 Kilitlendi

ios 13 Kilitlendi

ios 13 Kilitlendi ! Reset Nasıl Atılır ?

ios 13 kilitlendi ! ios 13 Dondu. ios 13 dokunmatik çalışmıyor. ios 13 yüklerken telefon dondu. Elma (apple) logosunda kalıyor. iPhone nasıl reset atılır? Kilitlenen iphone nasıl yeniden başlatılır? iphone hangi tuşlar ile reset atılır. İlk olarak geçtiğimiz günlerde açıklanan cihazın özelliklerini paylaşalım.

iPhone X Hakkında :

Apple firması tüm dünyada akıllı telefon sektörüne yön vermeye devam ediyor. Ekim ayında tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdeki stoklarda bulunması beklenen iphone 11’in Bir önceki iphone x ile arasında çok fazla fark bulunmuyor. Cihaz ;

1125 x 2436 çözünürlükte, 5.8 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 12 MP iki adet arka kamera , ön tarafında ise 7 MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak ios 11 kullanacak olan iphone X’in kullanacağı batarya henüz açıklanmadı. Dual-core 6 çekirdek işlemci ile üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Apple cihazlar çok seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer iphone X  cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa;

Güç ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda yaklaşık 5 – 10 sn basılı tutun.

Iphone X cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir.

Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır.

Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır.

iPhone X cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir.

Veri kaybı sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  • *** iPhone X nasıl format atılır nasıl yeniden kurulum yapılır öğrenmek için tıklayınız.
  • *** iPhone X ekran görüntüsü nasıl alınır öğrenmek için tıklayınız.

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top