iPhone 5S Kilitlendi Dondu

iPhone 5S Kilitlendi

Iphone 5s Kilitlendi! Hard Reset Nasıl Atılır ?

Iphone 5S kilitlendi nasıl yeniden başlatırım? Apple firmasının en çok satan telefonlarından olan iphone 5 ve 5S cihazınız ana ekranda kilitlendi, dondu, takıldı veya dokunmatik ekran çalışmıyorsa cihaza nasıl hard reset atabilirsiniz?

Apple cihazlar çok seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer iphone 5, 5S cihazınız kilitlendiyse, tuşlara basmanıza rağmen veya dokunmatik ekranda işlem yapmaya çalıştığınız halde hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve ana ekran tuşlarına aynı anda yaklaşık 5,6 sn basılı tutun.

 

Iphone cihazınız bu işlemden sonra kapanacaktır. Kapanan cihazı yeniden Power(Telefon Güç) Tuşuna basarak yeniden açın. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. iPhone 5s cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir. Bunun dışında cihazınız yavaş şarj oluyorsa cihazı şarjdan çıkartın ve yine bu işlemi uygulayarak reset atın ardından tekrar şarja takın.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Format sonrasında sorunlarınız düzelmediyse cihazınızı servise götürmeniz gerekmektedir.

İphone 5S Format Atma

 

iphone 5 kilitlendi

iphone 5 dondu

iphone 5 dokunmatik ekran çalışmıyor

iphone 5s kilitlendi

iphone 5s dondu

iphone 5s dokunmatik ekran çalışmıyor

www.telefonformat.com

 

Bir cevap yazın

Top