iPhone 6 Kilitlendi Dondu

Iphone 6 Kilitlendi

Iphone 6 Kilitlendi! Hard Reset Nasıl Atılır ?

Iphone 6 kilitlendi nasıl yeniden başlatırım? Apple firmasının en çok satan telefonlarından olan iphone 6 ve 6 Plus cihazınız ana ekranda kilitlendiyse, donduysa veya takıldıysa cihaza nasıl hard reset atabilirsiniz ?

Apple cihazlar çok seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer iphone 6, 6 Plus cihazınız kilitlendiyse, tuşlara basmanıza rağmen veya dokunmatik ekranda işlem yapmaya çalıştığınız halde hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve ana ekran tuşlarına aynı anda yaklaşık 5,6 sn basılı tutun.

Iphone cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. iPhone 6 cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir. Bunun dışında cihazınız yavaş şarj oluyorsa cihazı şarjdan çıkartın ve yine bu işlemi uygulayarak reset atın ardından tekrar şarja takın.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Format sonrasında sorunlarınız düzelmediyse cihazınızı servise götürmeniz gerekmektedir.

İphone 6 Format Atma

iphone 6 kilitlendi

iphone 6 dondu

iphone 6 dokunmatik ekran çalışmıyor

iphone 6 aramada dondu

iphone 6 32 Gb kilitlendi

iphone 6 Plus kilitlendi

iphone 6 Plus dondu

iphone 6 Plus dokunmatik ekran çalışmıyor

iphone 6 Plus aramada dondu

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top