Iphone 6S Kilitlendi Dondu

Iphone 6S kilitlendi

Iphone 6S Kilitlendi! Hard Reset Nasıl Atılır ?

Iphone 6S kilitlendi nasıl yeniden başlatırım? Apple firması son telefonlarından olan iphone 6s e geçtiğimiz aylarda ülkemizde de satışa başladı. Peki iphone 6s ve 6s Plus cihazınız ana ekranda kilitlendiyse, donduysa veya takıldıysa cihaza nasıl hard reset atabilirsiniz ?

Apple cihazlar çok seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer iphone 6s ve 6s Plus cihazınız kilitlendiyse, tuşlara basmanıza rağmen veya dokunmatik ekranda işlem yapmaya çalıştığınız halde hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve ana ekran (home) tuşlarına aynı anda yaklaşık 5,6 sn basılı tutun.

Iphone cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. iPhone 6s cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir. Bunun dışında cihazınız yavaş şarj oluyorsa cihazı şarjdan çıkartın ve yine bu işlemi uygulayarak reset atın ardından tekrar şarja takın.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Format sonrasında sorunlarınız düzelmediyse cihazınızı servise götürmeniz gerekmektedir.

İphone 6s Format Atma

 

iphone 6s kilitlendi

iphone 6s dondu

iphone 6s dokunmatik ekran çalışmıyor

iphone 6s aramada dondu

iphone 6s 32 Gb kilitlendi

iphone 6s Plus kilitlendi

iphone 6s Plus dondu

iphone 6s Plus dokunmatik ekran çalışmıyor

iphone 6s Plus aramada dondu

www.telefonformat.com

 

Bir cevap yazın

Top