Iphone 8 Kilitlendi

Iphone 8 Kilitlendi ! Hard Reset Nasıl Atılır ?

iPhone 8 kilitlendi ! Apple firması son telefonları olan iphone 8 ve iphone 8 plus cihazlarını resmen duyurdu ve geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa başladı. Peki iphone  8 cihazınız ana ekranda kilitlendiyse, donduysa veya takıldıysa cihaza nasıl hard reset atabilirsiniz ?

Apple cihazlar çok seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer iphone 7 veya iphone 7 plus cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda yaklaşık 5,6 sn basılı tutun.

Iphone 8 cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. iPhone 8 cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Iphone 8 Kilitlendi

Iphone 8 dondu açılmıyor

Iphone 8 reset atma yeniden başlatma kasıyor iphone 8 plus kilitlenen iphone nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top