Kaan N2 Ekran Görüntüsü Alma

Kaan N2 Ekran Görüntüsü Alma

Kaan N2 Ekran Görüntüsü Alma

Kaan N2 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Kaan N2 ScreenShot Alma Paylaşma! Kaan N2 Tuş Kombinasyonu! N2 Ekran görüntüsü yakalama! N2 Pro Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Kaan N2 Hakkında :

Kaan firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi cihazlardan birisi olarak duyurdukları N2 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
720 x 1440 çözünürlükte, 5.7 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 3GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP ve 8MP ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Nougat (7) kullanan N2 3000mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Quad-core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 ile orta seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden N2 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonu aşağıdaki gibidir.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • N2 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  N2 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Kaan N2 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Kaan N2 ekran resmi
N2 cihaz açıklaması özellikleri
N2 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com  www.google.com

Bir cevap yazın

Top