LG V30 Ekran Görüntüsü Alma

LG V30 Ekran Görüntüsü Alma

LG V30 Ekran Görüntüsü Alma

LG V30 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? LG V30 ScreenShot Alma Paylaşma! LG V30 Tuş Kombinasyonu! LG V30+ Ekran resmi nasıl alınır! LG V30 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak şu anda piyasadaki en kuvvetli cihazlardan birisi olan LG V30’un özelliklerini paylaşalım.

LG V30 Hakkında :

LG firması akıllı telefon pazarında ülkemizde satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. LG V30 ve V30+ en üst düzey performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. LG’nin amiral gemisi V30:
1440 x 2880 çözünürlükte, 6 inç P-Oled ekran ile geliyor. Telefonda 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 16MP ve 12MP’lik iki kamera , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak şimdilik Android Nougat kullanan V30 3300 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 2.45 GHz Kryo 280 işlemci ile en üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:
Hiç bir uygulama veya program yüklemeden LG V30 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • LG V30 cihazında bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  LG V30 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  LG V30 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 LG Vserisi telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
V30 Plus ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
V30 cihaz açıklaması özellikleri
V30+ ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top