LG X5 Ekran Görüntüsü Alma

LG X5 Ekran Görüntüsü Alma

LG X5 Ekran Görüntüsü Alma

LG X5 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? LG X5 ScreenShot Alma Paylaşma! LG X5 Tuş Kombinasyonu! LG X5 Ekran resmi nasıl alınır! X5 2018 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak şu anda ülkemizde en çok satılan markalardan birisi olan LG X5’in özelliklerini paylaşalım.

LG X5 Hakkında :

LG firması akıllı telefon pazarında ülkemizde satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. LG X5 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. LG’nin 2018 haziran ayında çıkardığı cihaz bu aralar en çok satan cihazlar arasına girmeyi başardı:
720 x 1280 çözünürlükte, 5.5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP, ön tarafında ise 5MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8.0) kullanan LG X5 4500 mAH değerinde batarya ile alt seviyenin en iyi pil ömrüne sahip cihazı durumunda. MediaTek MT6750 işlemci ile alt seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:
Hiç bir uygulama veya program yüklemeden LG X5 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • LG X5 cihazında bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  LG X5 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  LG X5 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 LG X serisi telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
LM-X510 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
LG X5 cihaz açıklaması özellikleri
X5 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.alexa.com

Bir cevap yazın

Top