Nokia 2 Ekran Görüntüsü Alma

Nokia 2 Ekran Görüntüsü Alma

Nokia 2 Ekran Görüntüsü Alma

Nokia 2 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Nokia 2 ScreenShot Alma Paylaşma! Nokia 2 Tuş Kombinasyonu! Nokia 2 Ekran resmi nasıl alınır! Nokia 2 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak şu anda piyasadaki en çok satan cihazlardan birisi olan Nokia 2’ın özelliklerini paylaşalım.

Nokia 2 Hakkında :

Nokia firması küllerinden yeniden doğduktan sonra hızla yükselmeye devam ediyor. Nokia 2 orta düzey performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. Nokia 2 cihazı:
720 x 1280 çözünürlükte, 5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 1 GB Ram ve 8 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 8MP,  ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak şimdilik Android Nougat kullanan Nokia 2 4100 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex A7 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:
Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Nokia 2 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Nokia 2 cihazında bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Nokia 2 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Nokia 2 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 Nokia yeni telefonların ekran görüntüsü nasıl alınır.
Nokia 2 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Nokia 2018 cihaz açıklaması özellikleri
Nokia 2 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com  www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top