Pikatel Modem Kurulumu Şifresi Arayüz

Pikatel modem

Pikatel Modem Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Pikatel Modem Şifresi. İlk olarak pikatel modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.
Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin 

Parola: password ( bazı modellerde varsayılan parola ttnet olarak gelmektedir.) yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz modem kurulumu sitemizde yok ise yorumlara yazabilir yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde resimli olarak makalesi sizin için hazırlanacaktır.

Pikatel Modem Kurulumu Şifresi Nedir

Pikatel Modemin Kablosuz Ayarları

Pikatel Modem modem şifre

Pikatel Modem kurulum

Pikatel Airmax 101 kurulum

Pikatel Airmax 101 Arayüz Kurulumu

Pikatel Airmax 101 Modem Şifre

Pikatel Airmax 104 modem kurulum

Pikatel Airmax 104 modem şifre

Pikatel Airmax 104 Kurulumu

Pikatel Airmax 104 Şifresi

 Pikatel Combomax Modem Şifre

Pikatel Combomax modem kurulum

 

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top