Realme Reklam Kapatma

Realme Reklam Kapatma

Realme Reklam Kapatma

Realme Reklam Kapatma reklam engelleme nasıl yapılır. Realme markası bir sonraki ColorOs sürümünde reklam sunacağını açıkladı. Akıllı telefon markası, ColorOS 6 ve üstü cihazların reklam sunacağını söyleyerek forumunda duyuru yaptı. Bu makalemizde Realma Reklam Kapatma nasıl yapılır bunu açıklayacağız.

“Sizin için daha fazla sürpriz sunmaya devam etmek ve sağlıklı ve sürdürülebilir bir iş modeli sürdürmek için, işletim sisteminde ticari içerik tavsiyesi [reklamlar için süslü bir kelime] sunduk” yazısını kendi sitelerinden paylaştılar.

Ekip, yeni uygulamalar yükledikten sonra reklamların Telefon Yöneticisi’nde ve Güvenlik Kontrolü sayfasında görüneceğini açıkladı. Peki ya Realme telefonunuzda reklam almak istemezseniz ne yapmanız gerekir ? Realme, bunları devre dışı bırakmanın basit bir yolunu sunuyor. Realme reklam kapatma :

Ayarlar> ek ayarlar> Önerileri al‘a dokunun
Öneri alma geçişini devre dışı bırak

Önerileri al kısmının ayrıca İndirme Yönetimi sayfasındaki reklamları  kapatmak için kullanabilirsiniz. Yeni sürümde İndirme Yönetiminin bulunduğu yer değişirse bunu sizlerle paylaşacağız.

Realme markası son 18 ay içinde son derece rekabetçi fiyatları nedeniyle kendisi için büyük bir isim yaptı diyebiliriz. Bu nedenle reklamlar, cihaz fiyatlandırmasının düşük kalmasını sağlamanın bir yolu gözüküyor ancak Xiaomi’yi bunun için taklit etmek ve ardından bunları kopyalamak kesinlikle saçma bir karardır.

Realme’nin reklam politikasını hangi ülkelerde geçerli olacağı henüz belli değil. Bu durumlar netleştikce sizlerle paylaşımda bulunmaya devam edeceğiz.

Sorun yaşamanız durumundan yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Realme telefonlarda reklam kaldırma nasıl yapılır

Realme reklamları kapatma nasıl yapılır

Coloros reklam kaldırma

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top